Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Maxfor

W sklepie internetowym Aquamelior.pl nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego wszystkie dostępne filtry do dzbanków Maxfor i ich odpowiedniki wyprodukowane przez inne marki są fabrycznie nowe, oryginalne i spełniają właściwe normy jakości. Popularne wśród naszych klientów wkłady zostały docenione przede wszystkim za doskonały stosunek standardu wykonania do ceny – przy zachowaniu niskich kosztów zakupu możesz cieszyć się maksymalną wydajnością, jaką zapewniają filtry do dzbanków Maxfor przez cały okres swojej przydatności. Produkty są także łatwe w instalacji i gwarantują szybkie oczyszczanie wody. W naszym asortymencie znajdziesz je w dwóch wariantach – B100-25 Classic i B25 (MG). Druga seria wkładów została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu Ci cennych składników mineralnych, w tym magnezu, które są niezbędnym elementem zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety. Odkryj filtry do dzbanków Maxfor dostępne w Aquamelior.pl i zamów je w konkurencyjnej cenie z dostawą do domu!

Nie przepłacaj i zamów filtry do dzbanków Maxfor w Aquamelior.pl

Zamówienie jednego z dostępnych filtrów do dzbanków Maxfor w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim doskonały i doceniony przez setki klientów z całej Polski sposób na oszczędność pieniędzy. I nie chodzi tu tylko o atrakcyjne koszty zakupu wysokiej jakości wkładu. Dzięki możliwości spożywania wody z kranu możesz zrezygnować z jej butelkowanych odpowiedników i znacząco obniżyć miesięczne wydatki. Co więcej, z pomocą filtrów do dzbanków Maxfor dbasz również o środowisko. Ekologia to jeden z najpopularniejszych tematów ostatnich lat. Degradacja środowiska, zanieczyszczone oceany i tony produkowanych codziennie odpadów negatywnie wpływają na otaczającą nas przyrodę. Dzięki rezygnacji z wody butelkowanej nie przyczyniasz się do zaśmiecania otoczenia! W naszym asortymencie możesz zamówić filtry do dzbanków Maxfor w wersji pojedynczej lub w ekonomicznych zestawach zawierających kilka sztuk. Pamiętaj o regularnej wymianie wkładów, dzięki której zagwarantujesz sobie 100% czystość spożywanej wody!

Niezawodność w przystępnej cenie – filtry do dzbanków Maxfor

Filtry do dzbanków Maxfor od firmy Aquaphor zostały przede wszystkim docenione za swoją niezawodność działania. W czym tkwi ich sekret? W wykorzystaniu specjalnego materiału sorpcyjnego, który nie tylko przyspiesza proces oczyszczania wody, ale także pozwala na skuteczniejsze usunięcie z niej zanieczyszczeń. Oferowane produkty bez problemu radzą sobie z eliminacją nieprzyjemnego zapachu chloru, znajdujących się w płynie metali ciężkich i osadu oraz pestycydów, genoli i herbicydów. Co ciekawe, właściwości bakteriostatyczne filtrów do dzbanków Maxfor dodatkowo skutecznie chronią wodę przed rozwojem bakterii w trakcie przechowywania. Podczas oczyszczania jest wykorzystywana cała powierzchnia wkładu, dzięki czemu wystarczy kilka sekund, aby móc cieszyć się idealnym smakiem i przyjemnym zapachem wolnego od zanieczyszczeń płynu. Dostępne produkty są kompatybilne z dzbankami Aquafor typu Art, Premium i Prestige oraz modelami marek Kenwood, Anna, Zelmer, Dafi czy Brita.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl