do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie

Akcesoria

W niniejszej kategorii znajdują się profesjonalne akcesoria do ekspresów: pokrywki, pojemniki na fusy, miarki do kawy, dysze pary, a także szklane dzbanki. Dzięki nim obsługa waszego ekspresu będzie jeszcze bardziej komfortowa oraz łatwa, co ma przecież niebagatelne znaczenie w codziennym życiu. Nasze akcesoria zostały wyprodukowane przez firmę Bosch, co stanowi gwarancję ich najwyższej jakości oraz świetnego funkcjonowania przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem naszych produktów.

Przede wszystkim komfort

Kiedy już wyposażyliśmy nasz domowy ekspres w profesjonalne wkłady filtrujące, a także zakupiliśmy tabletki czyszczące oraz odkamieniacz, przychodzi czas na wybór innych akcesoriów do ekspresów. Mowa tutaj przede wszystkim o pokrywkach, pojemnikach na fusy, szklanych dzbankach, miarkach do kawy, czy też dyszach pary. Ich jakość ma często nie mniejszy wpływ na funkcjonowanie naszego ekspresu oraz nasz komfort, niż wspomniane wyżej produkty konserwujące, dlatego warto dobrze zastanowić się przed ich kupnem i wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Szklany dzbanek

Nikt chyba nie wątpliwości, że dzbanek to jedna z najważniejszych części każdego ekspresu. Powinien być pojemny, a także odznaczać się estetycznym, stylowym wyglądem, pasującym do ekspresu. Nie mniejsze znaczenie ma również jakość tworzywa z którego jest wykonany. Jest to tym bardziej ważne, że dzbanek, jako „ruchoma” część ekspresu jest bardziej narażony na uszkodzenia, niż inne. W niniejszej kategorii znajdziecie dzbanki szklane firmy Bosch w kilku wariantach kolorystycznych. Odznacza je najwyższa jakość wykonania, a także wysoka funkcjonalność.

Pojemniki na fusy, miarki do kawy, dysze pary

Kolejne niezbędne części każdego ekspresu to pojemniki na fusy, miarki do kawy oraz dysze pary. O ile dwa pierwsze sprawiają, że obsługa ekspresu jest bardziej wygodna, dysze pary wpływają na jego prawidłowe funkcjonowanie, dlatego również ich wyborowi warto poświęcić chwilę.

Bosch czyli gwarancja jakości

Znajdujące się w tej kategorii produkty zostały wyprodukowane przez firmę Bosch, której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto choć trochę orientuje w sprzętach gospodarstwa domowego. W ciągu wielu lat swojej działalności, produkty tego niemieckiego producenta stały się dla wielu synonimem profesjonalizmu oraz wysokiej jakości, a także znalazły swoje miejsce w wielu mieszkaniach (i nie tylko) na całym świecie, co zawdzięczają wciąż rosnącemu zaufaniu klientów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony