do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie

Zestawy

Na niniejszą kategorię składają się wysokiej jakości zestawy akcesoriów do ekspresów w szerokim wyborze. Znajdziecie tutaj między innymi profesjonalne wkłady do ekspresów, a także takie środki do ich czyszczenia, jak tabletki oraz odkamieniacze. Wyprodukowane zostały przez tak znane firmy, jak Bosch, Brita, Filter Logic, Siemens i inne. Stanowi to gwarancję ich doskonałego działania, oraz tego, że będziemy mogli cieszyć się najwyższej jakości kawą każdego dnia, bez martwienia się o stan naszego ekspresu.

Najlepsze akcesoria

Producentami składających się na niniejszą kategorię zestawów akcesoriów są tak znane i popularne firmy, jak Bosch, Brita, Filter Logic, Siemens i inne. Z całą pewnością nie trzeba ich przedstawiać osobom, które choć trochę orientują się w sprzętach gospodarstwa domowego oraz filtracji wody. W ciągu wielu lat swojej działalności firmy te zrewolucjonizowały rynek filtrowania (i nie tylko), dostarczając do domów klientów produkty, charakteryzujące się zaawansowaną technologią, dzięki której mogą się oni cieszyć najwyższej jakości wodą na co dzień. Poniżej piszemy o tym, dlaczego ich stosowanie jest tak istotne.

Wkłady filtrujące - podstawa dobrego smaku

Żaden ekspres, choćby najlepszej marki, nie może obejść się bez wysokiej jakości wkładów filtrujących. Ich jakość bowiem przekłada się wprost proporcjonalnie na smak kawy, a ten jest przecież naszym priorytetem. Dobry filtr sprawia również, że woda nie pozostawia po sobie tak wiele kłopotliwego osadu (przeważnie wapiennego), który może mieć zły wpływ na funkcjonowanie ekspresu, a nawet doprowadzić do jego całkowitej awarii. Jego złożenie powinno stać się więc naszym priorytetem, jeśli zależy nam na tym, by przez jak najdłuższy czas cieszyć się kawą doskonałej jakości.

Serwis i czyszczenie

Niestety, jeśli chodzi o konserwacje i dbanie o nasz ekspres, dobry filtr nie zawsze wystarczy. Jeśli nasz ekspres ma nam posłużyć naprawdę przez długie lata, musimy regularnie o niego dbać. (Kwestia ta dotyczy oczywiście nie tylko ekspresów, ale wszelkich sprzętów gospodarstwa domowego, jednak w przypadku urządzeń, w jakich używana jest woda, nabiera ona szczególnej ostrości). Niezbędne w tym celu będzie użycie odpowiednich środków.

Tabletki czyszczące i odkamieniacze

Najczęstszy problem z jakim spotykają się użytkownicy ekspresów jest kamień, pojawiający się na skutek podgrzewania wody. To właśnie wtedy wytrąca się z niej wapń i pokrywa wnętrze naszego ekspresu w postaci osadu. Sposobem by sobie z nim radzić jest stosowanie profesjonalnych tabletek czyszczących oraz odkamieniaczy do ekspresów. Środki te, w połączeniu z jakościowymi filtrami, sprawią że nasz ekspres łatwo nie ulegnie awariom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony