Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie
Filtruj
Dostępność
Cena
  • od
    do

Środki czystości

W niniejszej kategorii znajdują się wysokiej jakości środki do czyszczenia ekspresów od firmy Filter Logic, jednego z największych specjalistów w zakresie filtrowania wody oraz związanych z nim akcesoriów i urządzeń. Produkty FL charakteryzuje zaawansowana technologia, gwarantująca doskonały efekt. Nie inaczej ma się rzecz z ich środkami do czyszczenia ekspresów wiodących marek. Dzięki ich działaniu nasz ekspres będzie zawsze świetnie działał, zapewniając nam kawę o doskonałym aromacie oraz smaku.

Kłopotliwy kamień

Jeden z największych problemów dotyczących urządzeń gospodarstwa domowego, w jakich używa się wody, stanowi z pewnością kamień. Jest to nic innego, jak osad spowodowany nagrzewaniem się wody w ekspresie, w czasie którego z wody wydziela się wapń oraz magnez i osiada w jego wnętrzu. (Innym powodem jest także często zła jakość wody stosowanej w ekspresie, a przede wszystkim jej twardość) Dlaczego jest to szkodliwy proces? Przede wszystkim wpływa on na smak samej kawy, ale też na jej temperaturę. Duża ilość kamienia wapiennego sprawia, że ekspres zdecydowanie gorzej ogrzewa wodę. Energia cieplna kierowana jest na inne, wolne od kamienia części urządzenia, co w konsekwencji może prowadzić do złego funkcjonowania, a nawet całkowitego zepsucia ekspresu.

Bez względu na markę

Myślicie że kamień nie dotyczy waszego drogiego ekspresu od jednej z wiodących marek? Niestety, rzeczywistość może być zupełnie inna. Kamień to problem dotykający ekspresy bez względu na markę i jakość. Ekspresy Tassimo, Nespresso, Krups, Nivona, Bosch, Siemens czy też DeLonghi, lub Saeco są tak samo narażone na kamień, jak i inne marki.

Tabletki odkamieniające od Filter Logic

Pamiętajmy też, że nawet jeśli nasz ekspres posiada w pełni profesjonalny filtr do wody to nie jest on w stanie całkowicie usunąć kłopotliwego kamienia, a jedynie odrobinę go zmniejszyć. W tym celu musimy sięgnąć po inne środki. W chwili obecnej najbardziej skuteczny oraz fachowy środek do walki z kamieniem stanowią różnego rodzaju środki odkamieniające, na czele z tabletkami. Z ich pomocą możemy w łatwy sposób pozbyć się kłopotliwego kamienia.

Środki czystości od Filter Logic

Podobnie jak i w przypadku innych akcesoriów, warto kupować środki do czyszczenia ekspresu od najlepszych, profesjonalnych firm. Jedną z nich jest Filter Logic, specjalista od filtracji, którego tabletki odkamieniające prezentujemy w niniejszej kategorii. Ich stosowanie daje nam gwarancję doskonałego działania ekspresu przez długie lata.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony