Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie
Filtruj

Filtry do okapów AEG

Filtry do okapów AEG

Każda osoba dbająca o czystość w kuchni, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką szkodę może wyrządzić nadmiar pary powstającej podczas gotowania. Znajdują się w niej najczęściej cząsteczki tłuszczu, które unoszą się w powietrzu i osiadają na AGD, meblach, ścianach i podłogach. Niestety tłusty nalot jest bardzo uporczywy i trudny do usunięcia, gdyż wymaga zastosowania specjalistycznych preparatów do czyszczenia. Ponadto zanieczyszczenia tego rodzaju mogą przyczynić się do awarii urządzeń, uszkodzenia blatów kuchennych, a także do pogorszenia samopoczucia domowników. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie pochłaniaczy kuchennych wraz ze specjalnie przeznaczonymi do tego filtrami. W naszym sklepie znajdziesz między innymi filtry do okapów AEG, które wykorzystując filtrację, likwidują nieprzyjemne zapachy, a także pochłaniają parę z cząsteczkami tłuszczu. Ich działanie jest skuteczne i niezawodne, pod warunkiem, że będą regularnie wymieniane. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś.

 

Poznaj zalety filtrów do okapów AEG

W ofercie naszego sklepu internetowego Aquamelior.pl oferujemy szeroki wybór filtrów do okapów AEG, wśród których znajdują się modele metalowe, przeciwtłuszczowe i węglowe. Wszystkie produkty zostały wykonane z wielką starannością, z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących niezawodność, skuteczność, a także trwałość i odporność na uszkodzenia. Firma AEG od lat wprowadza na rynek innowacyjne produkty i rozwiązania, poprawiające komfort podczas gotowania i dbania o porządek w gospodarstwie domowym. Produkowane filtry spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów, dlatego też cieszą się doskonałą opinią wśród konsumentów. Marka funkcjonuje już od ponad 100 lat, a podczas swoich działań łączy inteligentną technologię z funkcjonalnością, o czym można również przekonać się po zakupie prezentowanych w tej kategorii filtrów do okapów AEG. Podczas wyboru konkretnego modelu, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wymiary. Na specjalnych podstronach każdego produktu zamieściliśmy listę okapów i ich numerów seryjnych, które są kompatybilne z danym modelem filtra. Spis ten zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniego modelu, który będzie z pewnością pasował do posiadanego okapu. W szczegółach można także znaleźć informacje dotyczące wymiany, która w przypadku większości filtrów metalowych przeciwtłuszczowych, powinna odbywać się średnio raz na miesiąc, aby zachować ich pełną wydajność.

Skuteczne i niezawodne filtry do okapów AEG

Prezentowane w tej kategorii metalowe filtry do okapów AEG to modele przeciwtłuszczowe, które znakomicie usuwają nadmiar ilości tłuszczu oraz wilgoć z powietrza, jednocześnie poprawiając jego cyrkulację w kuchni. Filtr te są wyposażone w metalową kratkę i są bardzo łatwe w montażu. Z ich instalacją bez problemu poradzą sobie niedoświadczone osoby. Węglowe filtry do okapów AEG są równie skuteczne, a dodatkowo pochłaniają również nieprzyjemne zapachy, które unoszą się w kuchni podczas smażenia i gotowania. Niektóre modele są wyposażone w nowoczesny wskaźnik Time Strip, który informuje o konieczności wymiany filtra na nowy, co jest bardzo komfortowym i praktycznym rozwiązaniem. Ponadto są one również ognioodporne, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Ich uniwersalność sprawia, że można je stosować między innymi do okapów marki AEG, Ariston, Whirlpool i Candy. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących filtrów do okapów AEG bądź innych produktów z naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi, składającym się ze specjalistów, którzy chętnie doradzą w zakupie i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy bezpieczne pakowanie zamówionych produktów na czas transportu, a także szybką wysyłkę, ponieważ wszystkie artykuły widoczne na wirtualnych półkach sklepowych są dostępne od ręki. Zapraszamy do zakupu i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium