Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Dlaczego BRITA? 2
Dlaczego BRITA?

Dlaczego Brita?

Firma Brita istnieje na rynku od 50 lat. Jej założycielem był Heinz Hankammer. Pierwszym filtrem, który trafił do seryjnej produkcji był filtr AquaDeMat. Służył on do demineralizacji wody do akumulatorów samochodowych na stacjach benzynowych. Pierwszy dzbanek filtrujący do domowego użytku natomiast powstał w latach 70-tych.
Zapoczątkowało to serie sukcesów firmy. Dziś firma działa w 66 krajach na 5 kontynentach i jest innowacyjnym liderem w dziedzinie optymalizacji jakości wody pitnej

Firma stawia na czystą wodę, wizją działalności jest zmiana sposobu w jaki ludzie piją wodę, dbając przy tym o środowisko naturalne. Produkty oferowane dzisiaj przez firmę Brita to: dzbanki filtrujące fill&enjoy, butelki fitrujące fill&go, karafki do wody fill&serve, filtry wymienne i wkłady, filtry podzlewowe mypure.

Wiele z tych produktów dostępnych jest w sklepie Aquamelior 

Dlaczego warto wybrać dzbanek filtrujący 

W ofercie istnieje wiele rodzajów dzbanków, Każdy posiada swoje unikatowe cechy, które pozwalają na otrzymanie idealnie czystej wody.
Ogólna technologia filtracji wody w dzbankach polega na przelaniu wody kranowej przez wkład- filtr. Filtr usuwa z niej metale ciężkie takie jak ołów i miedź, chlor i inne substancje szkodliwe, negatywnie wpływające smak wody oraz kamień – woda się staje wtedy miękka i smaczna.
Warto wybrać dzbanki Brita do filtracji wody ponieważ, zapewniają doskonały smak wody. Czysta woda uwalnia niesamowity smak, aromat kawy i herbaty oraz jest idealną bazą do przygotowywania zdrowych i wartościowych posiłków.


Dlaczego warto wybrać butelki filtrujące 

Butelki filtrujące, zawsze pod ręką. Idealne rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających czas. Oferta butelek jest również bardzo szeroka. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego nie zawierającego bisfenolu A (BPA)
Metoda filtracji w butelkach to przelanie wody kranowej przez filltr MicroDisc
Innowacyjna technologia filtrów MicroDisc :
- wykorzystuje miliony porów, które minimalizują ilość chloru i substancji negatywnie wpływających na smak wody
- zachowuje minerały, magnez i wapń;
- wykonane z naturalnego sprasowanego węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych
Warto sięgnąć po butelki filtrujące Brita, ponieważ zapewniają smaczną wodę, filtrują ją na bieżąco podczas picia oraz są przyjazne środowisku.

Może karafki filtrujące ?

Karafki filtrujące posiadają podobną metodę filtracji jak butelki czyli filtr- MicroDisc . Elegancka karafka zawsze świetnie dopełni estetykę stołu. Design karafki został nagrodzony w dziedzinie wzornictwa użytkowego. Przezroczyste tworzywa sztuczne z której została wykonana nie zawierają bisfenolu A (BPA).
Karafki zmieniają zwykłą wodę z kranu w smaczną, klarowną wodę do picia. Ich użytkowanie wpływa pozytywnie na środowisko i pozwala zapomnieć o noszeniu ciężarów tradycyjnej butelkowanej wody.

Filtr podzlewowy – czy warto? 

Filtr podzlewowy innowacyjny i szybki sposób aby otrzymać czystą smaczną wodę. Niesamowita wygoda, nalewasz wodę do szklanki i możesz ją bezpiecznie wypić. Czas przydatności filtra to aż 12 miesięcy. Posiada trzy możliwości ustawienia filtra w zależności od jakości wody w twoim mieście.
Filtrowanie w oparciu o metodę BRITA P1000 usuwa kamień,metale (ołów i miedź), substancje negatywnie wpływające na smak i zapach, np. chlor, zanieczyszczenia organiczne.
Filtr podzlewowy zapewnia czystą wodę bez ograniczenia. Wodą doskonale nadaje się do przyrządzania posiłków oraz uwydatnia smak i aromat gorącej kawy czy herbaty.

Podsumowując dlaczego powinniśmy wybrać produkty firmy Brita? Po pierwsze są wykonane z wysokiej jakości materiałów bez BPA (bisfenolu A). Po drugie zapewniają nam nieskończoną ilość czystej i zdrowej wody. Są przyjazne środowisku, stanowią ekologiczną i wygodną alternatywę dla wody butelkowanej. Ich zakup to ekonomiczne rozwiązanie ulga dla portfela i większe oszczędności.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (2)

20 października 2020

Może tak było w 2019 roku bo pod koniec tego roku i do października 202o roku dzbanku Brita to jakieś nieporozumienie. Nie wiem co myśleć o tym ,raz trafiłam na dobry dzbanek i wsady ,reszta to buble ,czyżby były to odrzuty sprzedawane jak oryginały ?!

21 października 2020

Pani Halino przykro nam, że miała Pani takie złe doświadczenia z produktami Brita. Może, to zwyczajnie „złośliwość rzeczy martwych" ? Proszę się z nami skontaktować, to postaramy się jakoś pomóc. Może inna marka lepiej się u Pani sprawdzi.

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl