Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Skorzystaj z naszego sposobu na nieprzyjemny zapach z lodówki. 0
Skorzystaj z naszego sposobu na nieprzyjemny zapach z lodówki.

Pierwszym oczywistym sposobem na nieprzyjemne zapachy z lodówki, jest pozbycie się ich głównego źródła, czyli wyrzucenie do kosza wszystkich nieświeżych lub zepsutych produktów.
Po przeglądzie wszystkich produktów, i usunięciu tych nieprzydatnych należy dokładnie umyć lodówkę, zwracając przy tym szczególną uwagę na uszczelki, pojemniki i otwory znajdujące się wewnątrz urządzenia.

Do umycia lodówki polecamy użycie oryginalnego środka czyszczącego, a do zamrażarki godnym polecenia jest środek odmrażający, marki Whirlpool. Produkty te są łatwe w użyciu, posiadają wygodny atomizer, usuwają wszystkie zgromadzone zanieczyszczenia w lodówce i zamrażarce, pozostawiając przyjemny cytrynowy zapach.
Aby utrzymać lodówkę w higienicznej czystości należy myć ją regularnie, szczególnie zwracając uwagę na to, aby resztki jedzenia zostawały usuwane na bieżąco. Taka profilaktyka może korzystnie wpływać na utrzymanie naszej lodówki w dobrym stanie technicznym.

Dodatkowymi super produktami, które znajdą zastosowanie w naszych chłodziarkach, są pochłaniacze zapachu do lodówek.


Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na pochłaniacz zapachu do lodówek Filter Logic FFL-201, w którym zastosowano technologię perfekcyjnej absorbcji wszystkich cząsteczek organicznych, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach w lodówce. Użycie tego przedmiotu jest niezwykle proste- wystarczy je umieścić na górnej półce lodówki.
Stosując pochłaniacz zapachu do lodówki można być pewnym, że żaden brzydki odór nie wydobędzie się już z naszego urządzenia.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl