Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Pleatco PRB37-IN-4 Filtr do basenu

 • Kod produktu: PRB37-IN-4
 • Producent: Pleatco
 • Waga: 0.1 kg
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pleatco PRB37-IN-4 Filtr do basenu

Czysta woda w basenie to gwarancja nie tylko przyjemnej, ale też zdrowej kąpieli. Profesjonalny Pleatco PRB37-IN-4 Filtr do basenu odpowiada za skuteczną filtrację wody sieciowej. Jest przy tym niezwykle wydajny i łatwy w pielęgnacji. Dzięki wyjątkowej budowie, filtr Pleatco PRB37-IN-4 będzie efektywnie oczyszczał wodę przez cały sezon. Ma to ogromne znaczenie dla komfortu korzystania z przydomowego basenu. Filtry basenowe Pleatco pozwalają zapomnieć o zanieczyszczeniach i umożliwiają stuprocentowe skupienie się na wypoczynku!

Filtry do basenu Pleatco - najwyższa jakość i skuteczność

Filtry Pleatco to produkty amerykańskiej marki, która wyznacza wysokie standardy oczyszczania wody w warunkach przemysłowych. Do ich produkcji wykorzystuje się doskonałej jakości komponenty tworzone przez firmę John Manville i Reemay. Należą do nich powierzchnia filtrująca z wysokogatunkowego papieru oraz odporna na uszkodzenia celuloza. Filtry są także wyposażone w system Free Core Flow, który odpowiada za ich nieprzeciętną funkcjonalność i niezawodność.

Zachowanie najwyższych standardów sprawia, że filtry basenowe Pleatco są cenione na międzynarodowym rynku. Wyznaczają wygórowane normy w dziedzinie skutecznego oczyszczania wody sieciowej dla potrzeb przemysłowych i prywatnych. Powszechnie wykorzystuje się je nie tylko w domach, ale przede wszystkim w zakładach i instytucjach pożytku publicznego. Szerokie zastosowanie dodatkowo motywuje twórców do zachowania najwyższej jakości oferowanych produktów.

Pleatco PRB37-IN-4 Filtr do basenu - czysta woda przez cały sezon

Pleatco PRB37-IN-4 Filtr do basenu jest skonstruowany w sposób, który pozwala stosować go aż przez 6 miesięcy. Przy odpowiedniej konserwacji filtr pozostanie równie skuteczny, co na początku. W polskich realiach oznacza to cały sezon wiosenno-letni bez wymiany filtra. To rozwiązanie wygodne, a do tego ekonomiczne. Producent zaleca przeprowadzanie czynności pielęgnacyjnych nie rzadziej niż co 2 tygodnie. Najlepiej czyszczącym preparatem będzie delikatny środek, który się nie pieni i ma neutralny wpływ na stan filtra. Prace można wykonywać wyłącznie przy użyciu wody pod ciśnieniem, np. za pomocą węża ogrodowego. Nadaje się do tego także urządzenie do czyszczenia filtrów basenowych. Przed ponownym założeniem filtra, należy go dokładnie wypłukać i wysuszyć

Dostosowany do standardów przemysłowych, filtr Pleatco sprawdza się w użytku prywatnym. Co więcej, poza basenami przydomowymi, efektywnie oczyszcza wodę w jacuzzi oraz w SPA. Jest kompatybilny z szeregiem modeli wskazanych przez producenta.

Wymiary

 • Średnica - 127 mm
 • Wysokość - 338 mm
 • Szerokość górnego otworu - 53 mm
 • Szerokość dolnego otworu - 53 mm

Kompatybilność

 • Dynamic Series I RDC-25, I RDC-25S
 • Series IV – DFMDFML
 • Series II & KKK RTL/RCF-25
 • Waterway

Opinie o produkcie (0)

 • Inne produkty z tej kategorii

Inne produkty z tej kategorii

do góry
23045397 2288788
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl