Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Pleatco PSG40-P4 Filtr do basenu

  • Kod produktu: PSG40-P4
  • Producent: Pleatco
  • Waga: 0.6 kg
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pleatco PSG40-P4 Filtr do basenu

Filtr Pleatco PSG40-P4 do basenu to sposób na czystą i zdrową wodę. Amerykańska jakość i nieprzeciętna prostota użytkowania to jego główne atuty. Skuteczne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń zawartych w wodzie z sieci pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Przefiltrowana woda jest bezpieczna dla skóry, a korzystanie z niej sprawia więcej radości. Pleatco PSG40-P4 to filtr przeznaczony nie tylko do basenów domowych, ale przydatny także w jacuzzi i SPA. Jest kompatybilny z większością popularnych modeli tych produktów.

Wysoka jakość filtra Pleatco PSG40-P4

Wysoka jakość filtra Pleatco PSG40-P4 wynika z kilku czynników. Przede wszystkim jest on wykonany z najwyższej klasy celulozy. To materiał tworzony przez markę John Manville / Reemay z myślą o wymagających systemach filtracji przemysłowej. Powierzchnia filtrująca to wysokogatunkowy papier wyprodukowany przez firmę Reemay. Wyposażony w system Free Core Flow, wykazuje nieprzeciętną wydajność. Wystarcza na cały sezon letni, zapewniając efektywną filtrację przez 6 miesięcy. Szybkość filtracji jest natomiast zasługą specjalnie zaprojektowanego rdzenia.

Filtr Pleatco PSG40-P4 do basenu jest odporny na zabrudzenia, dzięki czemu nie trzeba martwić się ciągłym udrażnianiem zatkanej pompy. Producent zaleca czyszczenie co 1-2 tygodnie. Jest to czynność stosunkowo prosta. Należy wykonywać ją za pomocą wody pod ciśnieniem lub profesjonalnego urządzenia do czyszczenia filtrów basenowych. Najlepsze efekty można uzyskać podczas czyszczenia niepieniącymi się środkami czystości. Przed zamontowaniem filtr należy dokładnie wypłukać w wodzie.

Przyjemność kąpieli w filtrowanej wodzie

Skuteczny i wydajny filtr basenowy Pleatco PSG40-P4 sprawia, że kąpiele oraz zabiegi relaksacyjne są przyjemniejsze niż zwykle! Czysta woda, zgodnie z oczekiwaniami, jest przezroczysta i ma neutralny zapach. Nie szkodzi skórze, co ma szczególne znaczenie w przypadku kąpieli i zabiegów o charakterze zdrowotnym. Filtr Pleatco sprawia również, że basen podwórkowy wygląda po prostu schludnie. Nie tylko jakość uzyskanej wody, ale też proste zasady wymiany i pielęgnacji filtra zachęcają do jego regularnego użytkowania. 

Opinie o produkcie (0)

  • Inne produkty z tej kategorii

Inne produkty z tej kategorii

do góry
23045400 2288788
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl