Podgrzewacz przepływowy wody Dafi 11,0 kW (400V)
4.9
Dostępność: Średnia ilość
Opis
Podgrzewacz przepływowy wody Dafi 11,0 kW (400V)
Podgrzewacz przepływowy wody marki Dafi, to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy mieć dostęp do ciepłej wody, ale nie mamy dostępu do pieca gazowego, bojlera czy poprowadzenia dedykowanej instalacji. Niewielkie urządzenie możemy zamontować pod zlewem lub umywalką. Podgrzewacz Dafi jest wodoodporny (stopień IPX4). Tym samym nie musimy się obawiać zalania.
Podgrzewacz prosty w użytkowaniu
Podgrzewacz ma moc 11 kW. Sprawdzi się w takich czynnościach jak mycie rąk i zmywanie naczyń. Podczas używania urządzenie na bieżąco podgrzewa wodę od chwili odkręcenie. Nie musimy czekać aż ciepła woda „dopłynie” do naszej baterii. Dodatkowo podczas używania ciepłej wody ciśnienie nie ulega drastycznemu spadkowi.
Niewielki, ale praktyczny ogrzewacz wody
Ogrzewacz Dafi jest wyposażone w przyłącze ze śrubunkiem 1/2” z zaworem funkcyjnym. Możemy go umieścić pod umywalką, zlewem, obok prysznica. Do jednego urządzenia możemy podpiąć kilka punktów. Podgrzewacz Dafi może być instalowany pod dowolnym kątem.
Produkt posiada 3-letnią gwarancję producenta. Zestaw nie zawiera baterii kranowej.
Dane techniczne
| Moc grzewcza: | 11 kW |
|---|---|
| Znamionowy pobór mocy: | 11000 W |
| Napięcie znamionowe: | 2/PE~ 400 V 50 Hz |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Stopień ochrony: | IPX4 |
| Przewód elektryczny: | 3 x 4 mm |
| Bezpiecznik automatyczny: | 32 A1 |
| Wtyczka przyłączeniowa w zestawie: | nie |
| Wymaga podłączenia przez specjalistę: | tak |
| Wymiary: | 86x161 mm |
Opinie o produkcie (0)
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii