Darmowa dostawa od 299zł

Zrób zakupy za 299 zł i więcej - dostawa do punktu DPD Pickup wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Filtry Aquaphor

W sklepie internetowym Aquamelior.pl od wielu lat zajmujemy się sprzedażą niezawodnych wkładów do dzbanków, lodówek czy ekspresów do kawy, dzięki którym ich właściciele mogą cieszyć się nie tylko czystą, smaczną wodą, ale także urządzeniami wolnymi od kamienia. W dostępnym asortymencie czekają na Ciebie między innymi filtry do dzbanków Aquaphor – marki, która dostarcza swoje propozycje do dziesiątek krajów na całym świecie. Niezawodne rozwiązania, które przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą odpowiednie testy, wyróżniają się wydajnością, skutecznymi właściwościami oczyszczającymi i bezproblemową instalacją. Już sekundę po umieszczeniu wewnątrz akcesorium kuchennego filtry do dzbanków Aquaphor usuwają z wody metale ciężkie, chlor, pestycydy, produkty ropopochodne i wiele innych zanieczyszczeń. Zamów oryginalne wkłady w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym!

 

Aquaphor Aquaphor A5 wkład filtracyjny 1 szt. Aquaphor A5 wkład filtracyjny 1 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 16,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 1 szt. Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 1 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 18,99 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 wkład filtracyjny 3 szt. Aquaphor A5 wkład filtracyjny 3 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 49,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 3 szt. Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 3 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 50,97 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 wkład filtracyjny 4 szt. Aquaphor A5 wkład filtracyjny 4 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 66,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 4 szt. Aquaphor A5 MG wkład filtracyjny 4 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 67,96 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Aquaphor Aquaphor A5 wkład filtracyjny 5 szt. Aquaphor A5 wkład filtracyjny 5 szt.
Producent: Aquaphor
Cena: 82,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej

Filtry do wody Aquaphor – jakość potwierdzona licznymi testami

Filtry do dzbanków Aquaphor to propozycje renomowanej marki, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak mówi sam producent – każdego dnia stara się sprostać wymaganiom wszystkich klientów, dbając o jakość produktów i pomagając w zapobieganiu wszelkim problemom związanym z wodą. Misja firmy nie jest przypadkowa. W sieci wodociągowej znajdują się liczne zanieczyszczenia, które są następnie absorbowane przez docierający do Twojego kranu płyn. W efekcie jego jakość sprawia, że nie jest zdatny do spożycia. Jednak z pomocą filtrów do dzbanków Aquaphor raz na zawsze zapomnisz o tym problemie! Marka zaprojektowała oferowane wkłady z myślą o Tobie i naszej planecie. Produktów daleko do konwencjonalnych rozwiązań – zamiast nich producent wykorzystuje innowacyjne technologie, których skuteczność została udowodniona w trakcie nieustannie prowadzonych badań i eksperymentów. Dzięki temu zamawiając jeden z dostępnych filtrów do dzbanków Aquaphor, możesz mieć pewność, że jego jakość i wydajność spełnią Twoje oczekiwania.

Wydajne i praktyczne filtry wody Aquaphor

Wydajność i funkcjonalność w codziennych zastosowaniach to tylko dwie z długiej listy zalet dostępnych w naszym sklepie internetowym filtrów do dzbanków Aquaphor. Wkłady, które zamówisz w wersji Maxfor, B100-15 Classic, B100-5 i B100-6, to uniwersalne modele zamknięte w fabrycznie nowych opakowaniach. W zależności od rodzaju, na jaki się zdecydujesz, produkt może być kompatybilny wyłącznie z akcesoriami kuchennymi producenta lub ze sprzętem innych marek, np. Brita, Dafi czy Zelmer. Szczegółowe informacje na temat przeznaczenia każdego z wkładów znajdziesz w dedykowanych im zakładkach. Niezawodne filtry do dzbanków Aquaphor pomagają w szybkim usunięciu zanieczyszczeń wody i znajdujących się w niej metali ciężkich, eliminują nieprzyjemny zapach chloru oraz poprawiają walory smakowe płynu. Co więcej, zastosowanie w nich materiału sorpcyjnego pozwala na uniknięcie tzw. efektu kapilarnego i ochronę przed powstawaniem bakteriii. Wkłady mają wydajność na poziomie 170 litrów, dzięki czemu wystarczają na około 30 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium