Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Filtry do dzbanków Dafi

Dafi to producent, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Marka specjalizująca się w dostarczaniu wkładów filtrujących zyskała renomę i zaufanie tysięcy klientów, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i niezawodności gotowych produktów. Od teraz jej propozycje zamówisz również w Aquamelior.pl! W naszym sklepie internetowym znajdziesz filtry do dzbanków Dafi w wersji Classic i Unimax, które sprowadzamy od sprawdzonych dostawców. Praktyczne akcesoria okazują się przydatne nie tylko w domach, ale także biurach, lokalach gastronomicznych i kawiarniach. Ich niezawodne działanie pozwala na cieszenie się idealnie oczyszczoną wodą nawet przez kilkadziesiąt dni. Wkłady dodatkowo poprawiają smak i zapach przygotowywanych napojów, dzięki czemu filtry do dzbanków Dafi sprawią, że na nowo odkryjesz aromat ulubionej kawy czy herbaty. Równie doskonale sprawdzają się w filtrowaniu wody przeznaczonej do gotowania czy pojenia zwierząt. Zapraszamy do poznania szczegółów dostępnej oferty!

Nowoczesne filtry do dzbanków Dafi – funkcjonalność połączona z maksymalną wydajnością

Każdy z dostępnych w naszym sklepie internetowym filtrów do dzbanków Dafi został wyprodukowany przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, będących sekretem ich niezawodności i skuteczności działania. Niepozorne akcesoria kryją w sobie moc oczyszczania nawet kilkakrotnie przewyższającą ich konkurencyjne odpowiedniki. W solidnej, wykonanej z bezpiecznych dla zdrowia materiałów konstrukcji wykorzystano odpowiednią mieszankę składników, dzięki którym filtry do dzbanków Dafi z łatwością radzą sobie nawet z twardą czy mocno zanieczyszczoną wodą. Ich właściwości zmiękczające starczają na 150 litrów płynu lub około 30 dni. Po przekroczeniu wskazanego terminu wkład nie będzie w stanie skutecznie usuwać z wody szkodliwych substancji. Co więcej, wśród filtrów do dzbanków Dafi znajdziesz modele Classic oraz Unimax w wersji Standard i MG+ kompatybilne z produktami Aquaphor, Zelmer, Bosch i Filter Logic.

Zaufaj renomie producenta i zamów filtry do dzbanków Dafi w konkurencyjnej cenie

Renoma i popularność producenta to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości filtrów do dzbanków Dafi dostępnych w Aquamelior.pl. Wkłady Classic i Unimax mają za zadanie zmiękczać wodę, redukować ilość zawartych w niej metali ciężkich oraz usuwać związki chloru, które wykorzystuje się do jej dezynfekcji, czyli uzdatniania. W efekcie walory smakowe i zapachowe płynu ulegają znacznej poprawie, a Ty możesz cieszyć się napojami przygotowanymi na bazie czystej, naturalnej i pełnej cennych minerałów wody. Na tym jednak nie koniec! FIltry do dzbanków Dafi pozwalają na minimalizację ryzyka wystąpienia awarii kuchennych i domowych sprzętów, które są szczególnie narażone na gromadzenie się osadu. Stosowanie w żelazkach, ekspresie do kawy, czajniku czy nawilżaczu powietrza oczyszczonego płynu umożliwia przedłużenie ich żywotności i zmniejsza częstotliwość odkamieniania. Masz pytania na temat dostępnych wkładów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl