do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie

Filtry do okapów

Okap kuchenny to nieodłączna część wyposażenia kuchennego. Ważną rolę w ich prawidłowym funkcjonowaniu odgrywają specjalne filtry, zapewniające czystość powietrza. W niniejszej kategorii znajdują się ich różne rodzaje, m.in. filtry węglowe do okapów takich firm jak Bosch, czy Whirlpool.

Filtry do okapów

Kupując profesjonalne filtry do okapów w naszym sklepie internetowym możecie mieć pewność, co do ich wysokiej funkcjonalności, gdyż jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem od najlepszych na rynku producentów. Ich sprzęty, a także akcesoria do nich obecne są w niemal każdym polskim domu. Z nami kompleksowo zadbasz o swój okap.

Czyste powietrze w kuchni

Jak wiadomo, okap to urządzenie AGD którego zadaniem jest odprowadzenia oparów powstających w czasie gotowania, tak by nie osadzały się one na powierzchni kuchni, co może być szczególnie uciążliwe w przypadku tłuszczy i innych, trudnych do zmywania substancji. W swojej elektrycznej wersji dzielą się one na tzw. „pochłaniacze” oraz „wyciągi”. „Wyciągi” podłączone są do wentylacji i to właśnie poprzez niego odprowadzają opary na zewnątrz, natomiast „pochłaniacze”, wyposażone w specjalne filtry węglowe do okapów, filtrują tłuszcze oraz zapachy, powstające w czasie przygotowywania potraw. Występują również modele łączące obie te funkcje.

Rodzaj filtrów do okapów

Nowoczesne okapy zatem nie tylko odprowadzają powietrze, ale też działając w obiegu zamkniętym, filtrują je za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych filtrów, tak by było ono wolne od niepożądanych substancji. Filtry do okapów dzielą się na kilka rodzajów, przede wszystkim ze względu na materiał z którego są wykonane. Jednym z najpopularniejszych ich rodzajów jest filtr węglowy do okapów. Inne ich rodzaje to m.in. filtry przeciwtłuszczowe oraz włókninowe.

Filtry węglowe do okapów Bosch, Whirlpool

W niniejszej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór filtrów do okapów. Znajdują się w niej m.in. filtry węglowe do okapu Bosch, a także filtry węglowe Whirlopool. Wszystkie je wyróżnia wysoka jakość i zastosowana w nich nowoczesna technologia, gwarantująca czyste powietrze w kuchni, które pozwoli cieszyć się przygotowywaniem potraw w rodzinnym gronie.

powered by: Powered by Mamezi Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony