Darmowa dostawa od 299zł

Zrób zakupy za 299 zł i więcej - dostawa do punktu DPD Pickup wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Filtry do basenów FilterLogic

W naszym sklepie Aquamelior.pl znajdziesz między innymi doskonale wykonane i pewne filtry do basenów FilterLogic oraz inne produkty tej znanej marki. Firma od początku istnienia stawia na najlepsze wykonanie swoich produktów, dlatego wszystkie filtry są przeznaczone do długiego użytkowania i zapewniają perfekcyjne oczyszczanie wody ze standardowych zanieczyszczeń, spowodowanych użytkowaniem basenu. Wszystkie dostępne filtry FilterLogic są objęte gwarancją i zostały precyzyjnie opisane na specjalnych podstronach, gdzie znajdują się szczegółowe dane techniczne, porady na temat użytkowania, przeznaczenie i pasujące modele pomp. Na podstronach są widoczne także zdjęcia ułatwiające identyfikację produktu. Dlatego złóż zamówienie już dziś i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz największego wyboru w całym kraju. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta, a także pełną pomoc naszych pracowników na każdym etapie zamówienia. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – zadaj je nam telefonicznie bądź mailowo. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości również przed planowanym zakupem.

 

Jak działają najlepsze filtry do basenów FilterLogic?

Podstawową zaletą wszystkich filtrów do basenu FilterLogic jest ich specjalnie zaprojektowana budowa. Filtry skutecznie oczyszczają całą wodę z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu zapewniają większą przejrzystość wody oraz większe bezpieczeństwo jej użytkowania. Za ich pomocą można pozbyć się z wody, między innymi zanieczyszczeń pochodzenia biologicznego, które zazwyczaj rozkładają się w wodzie, a także takich elementów jak kamienie, piasek bądź żwir. Wszystkie te zanieczyszczenia mogą być przyczyną awarii pompy basenowej, która źle znosi obciążenie jej stałymi zanieczyszczeniami. Filtry dzielą się na modele jednorazowe, które należy wymienić od razu po ich zużyciu, a także warianty przeznaczone do cyklicznego czyszczenia, które odzyskują swoją sprawność po usunięciu z ich powierzchni wszelkich większych i mniejszych zabrudzeń. Z filtrów przeznaczonych do ich własnoręcznego czyszczenia należy usuwać wszelkie zabrudzenia co około dwa tygodnie, aby uniknąć niebezpiecznego w skutkach zapychania, które może prowadzić do uszkodzenia pompy i braku możliwości jej naprawy. W celu usunięcia zanieczyszczeń należy wyłączyć pompę i wyciągnąć filtr z gniazda wraz z przykrywką oraz uszczelką, po czym wyczyszczony filtr (po jego wyschnięciu) włożyć z powrotem na miejsce. Należy tu pamiętać o jednej, często pomijanej kwestii – założenie filtra mokrego może spowodować pojawienie się na powierzchni basenu nieestetycznie wyglądającej piany.

Filtry do basenów FilterLogic – jakość i wytrzymałość

Filtry do basenów FilterLogic są niezbędne do właściwego ich działania, a w wielu przypadkach przesądzają o żywotności całego mechanizmu filtrującego wodę. Właśnie dlatego należy pilnować ich jakości oraz stanu, poprzez ich cykliczne czyszczenie, które powinniśmy wykonywać nie rzadziej niż raz na 2 tygodnie. Większe zanieczyszczenia warto usuwać ręcznie, a mniejsze – wodą pod ciśnieniem. Doskonale do tego celu nadaje się wąż ogrodowy, które generuje podczas pracy ciśnienie na tyle wysokie, że może usunąć wszystkie zanieczyszczenia, a jednocześnie na tyle niskie, aby nie zniszczyć delikatnej struktury samego wkładu. Ważne jest także to, że filtry marki FilterLogic są przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości w korzystnej cenie. Właśnie dlatego marka do produkcji swoich filtrów używa wyłącznie najlepszych surowców, które doskonale znoszą kontakt z wodą i częsty proces ich czyszczenia. Zamów już dziś swój nowy filtr do basenu i jacuzzi FilterLogic i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz atrakcyjnych cen. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, a także przyjazną obsługę. Nasi pracownicy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości na temat dostępnego asortymentu telefonicznie lub mailowo, dlatego skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium