do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana

Filter Logic

Filter Logic to jedna z najbardziej znanych na rynku europejskim firm, specjalizujących się w profesjonalnej filtracji wody. Od lat dostarcza do europejskich - a od niedawna także do polskich - domów wysokiej jakości produkty, dzięki którym możemy cieszyć się zdrową i smaczną wodą filtrowaną. Sklep Aquamelior przedstawia szeroki wybór produktów od Filter Logic. Wśród nich znajdziecie między innymi filtry i akcesoria do ekspresów, lodówek, pralek, instalacji oraz dzbanków filtrujących takich firm, jak Brita, czy Dafi.

Filter Logic, czyli filtry z doświadczeniem

Ze wszystkich firm specjalizujących się w filtrowaniu wody i związanych z nim produktami oraz technologiami, Filter Logic może pochwalić się szczególnie bogatym doświadczeniem. Nic w tym dziwnego, bowiem firma ta obecna jest na rynku filtracji od wielu lat., w ciągu których wciąż udoskonala swoje rozwiązania technologiczne. FL jest jedną z marek należących do Pozzani Pure Water, firmy która odpowiedzialna była między innymi za produkcję systemów filtracji wody w Wielkiej Brytanii od 1987 roku. Naprawdę trudno o lepszą rekomendację.

Zdrowa i smaczna woda filtrowana

Przy wyborze filtrów do dzbanków, czy butelek, a także innych akcesoriów związanych z filtrowaniem wody, powinniśmy przede wszystkim mieć na uwadze to, że są to produkty użytkowane przez nas na co dzień, a więc mające bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Nie od dziś bowiem wiadomo, że jakościowa i smaczna woda stanowi podstawę zrównoważonej diety. Właśnie taką wodę otrzymać możemy stosując produkty od marki Filter Logic. Wszystko za sprawą ich rozwiniętych technologii filtracyjnych, jakie udoskonalane były przez długie lata.

Filtry i nie tylko

W niniejszej kategorii zebraliśmy dla Państwa najlepsze produkty oraz akcesoria od marki Filter Logic, które pomogą wam zapewnić wysoką jakoś wody w waszym domu. Znajdziecie tu nie tylko różnego rodzaju filtry do dzbanków i butelek, ale także akcesoria do sprzętów, w których jakość wody ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego funkcjonowania. Są to między innymi akcesoria do lodówek, ekspresów, pralek, instalacji oraz kuchni.

powered by: Powered by Mamezi Studio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl