Darmowa dostawa od 299zł

Zrób zakupy za 299 zł i więcej - dostawa do punktu DPD Pickup wyniesie 0,00 zł

Kategorie
Filtruj

Sól do zmywarek

Oprócz tabletek do zmywarki, podczas codziennego mycia należy stosować także specjalną sól w postaci granulatu, której zadaniem jest zmiękczanie wody, oczyszczanie filtra z minerałów, które przyczyniają się do powstawania osadów. Dzięki temu na naczyniach nie pojawiają się białe zacieki, które należałoby ręcznie spłukać, usunąć.

Regularne stosowanie i uzupełnianie soli do zmywarki to nie tylko czystsze naczynia. Dzięki temu urządzenie działa sprawniej, woda znajdująca się w przewodach przepływa swobodnie i żywotność sprzętu wydłuża się. A jaką sól do zmywarki wybrać? Należy zwrócić uwagę na to, aby była w postaci granulatu (nie rozpuszcza się tak szybko), a stopień czystości wynosił nie mniej niż 98%. Warto używać sól do zmywarek renomowanych producentów jak Whirlpool.

A czy można stosować zwykłą sól do zmywarki? Nie, ponieważ jest bogata w minerały, które mogą negatywnie wpływać na kondycję filtra. Ponadto należy jeszcze raz podkreślić, że zadaniem soli do zmywarki jest oczyszczanie wody/filtra z minerałów, co wyklucza wykorzystanie soli kuchennej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium