Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Akcesoria montażowe do filtrów wody

W niniejszej kategorii znajduje się szeroki wybór akcesoriów montażowych do filtrów wody od tak uznanych firm, jak DAFI, DMfit, czy Whirlpool.

Akcesoria montażowe do filtrów wody

Kupując akcesoria montażowe do filtrów wody na Aquamelior.pl możecie mieć pewność ich najwyższej jakości, gdyż jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem. Razem z nami kompleksowo zadbasz o montaż filtrów wody w swoim domu, czy firmie.

Woda najwyższej jakości

Aby filtry wody działały prawidłowo, gwarantując nam wodę najwyższej jakości, potrzebne są odpowiednie akcesoria do ich montażu. Warto o tym pamiętać przy zakładaniu filtra w naszym domu i zaopatrzyć się w sprzęt najwyższej jakości.

Kolanka do filtrów, złączki i redukcje

Akcesoria montażowe do filtrów wody stanowią ich kluczowy element. To m.in. kolanka, złączki, redukcje, trójniki, rozdzielacze, reduktory, wężyki do wody, zawory, zaślepki niezbędne w każdym filtrze wody.

DAFI, DMfit, Whirlpool

W tej kategorii znajdziecie akcesoria do takich uznanych producentów, jak DAFI, DMfit, czy Whirlpool. Aby filtry wody posłużyły nam jak najdłużej, gwarantując wysokiej jakości wodę, warto sięgać po te od najlepszych producentów.

W Aquamelior oferujemy naszym klientom ogromny wybór praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań do filtracji wody, stworzonych z myślą o klientach zarówno indywidualnych, i komercyjnych. U nas znajdziesz wysokiej klasy urządzenia filtrujące wodę, kompatybilne z nimi wkłady filtrujące oraz ogromny wybór różnego rodzaju komponentów, w tym akcesoria montażowe do filtrów wody. Wiele z oferowanych produktów znajdziesz tylko u nas - są to elementy wykonane z wytrzymałych tworzyw, które gwarantują sprawne funkcjonowanie i długą żywotność urządzeń filtracyjnych. Dostępny na naszej stronie internetowej asortyment obejmuje produkty znanych i renomowanych producentów, takich jak: Dafi, Whirlpool oraz DMfit. W Aquamelior posiadamy akcesoria montażowe do filtrów wody posiadające wszelkie niezbędne atesty - od odpornych na uszkodzenia wężyków polietylenowych, poprzez rozdzielacze i reduktory, aż po łączniki i kolanka wykonane z wytrzymałych materiałów.

Ogromny wybór akcesoriów w atrakcyjnych cenach!

Za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej zaopatrzysz się w najwyższej jakości akcesoria do montażu, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie filtra wody i znacznie przedłużają jego żywotność. Są to między innymi: wytrzymałe zawory o różnej średnicy wykonane z odpornych na uszkodzenia tworzyw termoplastycznych, zaślepki zakończenia wężyka o unikalnej, owalnej konstrukcji, reduktory o wysokim parametrze ciśnienia rozrywającego oraz trójniki do wężyka odporne na odkształcenia, gwarantujące długi czas użytkowania. Asortyment obejmuje również kolanka, redukcje, wężyki oraz zawory. Każdy z oferowanych produktów posiada niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Elementy te charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrze, plastycznością oraz unikalną konstrukcją. Nie tylko umożliwiają prawidłowy montaż filtra, ale również znacznie wydłużają jego trwałość - używając oryginalnych akcesoriów do montażu, długo możesz cieszyć się czystą wodą we własnym domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl