Darmowa dostawa od 299zł

Zrób zakupy za 299 zł i więcej - dostawa do punktu DPD Pickup wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Baterie filtrujące wodę

Na niniejszą kategorię składają się wysokiej jakości baterie do kuchni, niezbędne w każdym systemie kuchennej filtracji, oraz wkłady filtrujące do nich. Znajdą tu Państwo produkty między innymi tak znanych na rynku filtracji firm, jak Brita, czy DMfit, dzięki którym filtrowanie wody staje się niezwykle proste i wygodne. Ich montaż to idealny sposób, aby dostarczyć do naszego domu wodę najwyższej jakości, pozbawioną smaku chloru. Dzięki szerokiemu wyborowi filtrów oraz baterii od Aquamelior każdy znajdzie tu dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań.

 

Brita Zestaw BRITA On Line Active Plus Mypure P1 Zestaw BRITA On Line Active Plus Mypure P1
Producent: Brita
Cena: 897,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita Brita On Tap HF CE2 Wkład wymienny Brita On Tap HF CE2 Wkład wymienny
Producent: Brita
Cena: 99,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita Wkład filtrujący Brita On Line Plus P1000 Wkład filtrujący Brita On Line Plus P1000
Producent: Brita
Cena: 189,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita Wymienny wkład filtrujący Brita On Line Plus P1000 Wymienny wkład filtrujący Brita On Line Plus P1000
Producent: Brita
Cena: 189,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita BRITA Wkład filtrujący A1000 BRITA Wkład filtrujący A1000
Producent: Brita
Cena: 219,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita Brita On Tap System filtracyjny nakranowy Brita On Tap System filtracyjny nakranowy
Producent: Brita
Cena: 279,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
Brita Brita On Line Active Plus P3000 Wkład filtrujący Brita On Line Active Plus P3000 Wkład filtrujący
Producent: Brita
Cena: 349,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk SZARY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk SZARY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZARNY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZARNY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8"  (9,53mm) Wężyk NATURAL do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NATURAL do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk ŻÓŁTY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk ŻÓŁTY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8"  (9,53mm) Wężyk CZERWONY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZERWONY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NIEBIESKI do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NIEBIESKI do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
Brita Brita On Tap PRO V-MF CE2 Wkład wymienny Brita On Tap PRO V-MF CE2 Wkład wymienny
Producent: Brita
Cena: 129,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej

Baterie filtrujące wodę do kuchni

W ofercie sklepu internetowego Aquamelior posiadamy wysokiej jakości baterie filtrujące, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. Asortyment obejmuje również wymienne wkłady i filtry, które zapewnią ich prawidłowe funkcjonowanie i znacznie przedłużą ich żywotność. Każdy z prezentowanych produktów posiada atest oraz spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości - wielu z nich nie znajdziesz w sklepach stacjonarnych. Są to bateria zaprojektowane i wykonane przez znanych i renomowanych producentów, takich jak Brita czy DMfit. Produkty tych marek wyróżniają się solidną konstrukcją, wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz są niezwykle proste w montażu. Co zyskasz dzięki bateriom filtrującym? Przede wszystkim czystą i pyszną wodę - bez chloru, metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie Twoje i pozostałych domowników.

Baterie filtrujące Brita - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Rosnącą popularnością wśród naszych klientów cieszą się nowoczesne baterie filtrujące marki Brita - większość z dostępnych w ofercie produktów została wykonana z wytrzymałego i efektownie wyglądającego chromowanego mosiądzu, który posiada szczególne walory estetyczne. Bateria kuchenna filtrująca Brita to innowacyjne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się pyszną i czystą wodą prosto z kranu - wielostopniowa filtracja zastosowana we wszystkich modelach baterii, skutecznie usuwa z wody kamień i metale ciężkie (ołów, miedź) oraz niweluje smak i zapach chloru obecny w wodzie z sieci wodociągowej. Jak wyglądają poszczególne etapy filtrowania wody za pomocą baterii filtrującej Brita? Pierwszy z nich to tzw. filtracja wstępna polegająca na usunięciu zanieczyszczeń mechanicznych (piasku, rdzy oraz innych ciał stałych), następnie woda zostaje poddana oczyszczaniu za pomocą węgla aktywnego, który usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru. Wymiennik jonowy zmiękcza wodę, która zostaje poddana ostatecznej filtracji - na tym etapie usuwane są niewielkie zanieczyszczenia.

Oryginalne baterie kuchenne i wkłady filtrujące na wyciągnięcie ręki!

Uzyskanie krystalicznie czystej wody za pomocą kuchennej baterii filtrującej nie byłoby możliwe bez cyklicznej wymiany filtra na nowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz więc nie tylko nowoczesne baterie do filtrowania wody, ale również wydajne i wytrzymałe wkłady wymienne zapewniające wielostopniową filtrację. To wysokiej jakości produkty, które nie tylko usuwają z wody chlor i szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, ale również poprawiają walory smakowy spożywanej wody. Instalacja wkładu jest niezwykle prosta i nie wymaga fachowej pomocy - w zestawie instalacyjnym znajdziesz specjalny uchwyt, który ułatwi i przyśpieszy każdorazowy montaż nowego filtra. Bardzo ważne jest, aby wymieniać go co kilka miesięcy - częstotliwość zmiany filtra zależy w głównej mierze od twardości wody. Wkłady filtrujące Brita zostały wyposażone w elektroniczne czujniki LED, które monitorują i informują o stanie zużycia filtra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium