Darmowa dostawa od 299zł

Zrób zakupy za 299 zł i więcej - dostawa do punktu DPD Pickup wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Filtr do lodówki Samsung

Masz nowoczesną lodówkę Samsung wyposażoną w kostkarkę lodu lub dyspenser wody? To wygodne i praktyczne rozwiązanie, aczkolwiek musisz zdawać sobie sprawę z tego, że woda do produkcji kostek, czy ta podawana przez dyspenser, pochodzi bezpośrednio z sieci wodociągowej. I choć jest ona przystosowana do picia, to jej walory smakowe i zapachowe mogę być obniżone. Możesz jednak sobie z tym w prosty sposób poradzić, stosując filtry do lodówek Samsung. Filtr do lodówki Samsung oczyszcza wodę z chloru, metali ciężkich oraz innych substancji organicznych, a także redukuje nieprzyjemny zapach. To sposób na smaczną i tanią wodę w Twoim domu. W naszym sklepie zamówisz zarówno oryginalny filtr wody do lodówki Samsung, jak i jego wysokiej jakości zamiennik od Filter Logic. Filtr do wody do lodówki Samsung produkuje też firma Whirpool. Pamiętaj, żeby wymieniać go co ok. 6 miesięcy, aby utrzymać walory smakowe.

DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk SZARY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk SZARY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZARNY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZARNY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8"  (9,53mm) Wężyk NATURAL do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NATURAL do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk ŻÓŁTY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk ŻÓŁTY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8"  (9,53mm) Wężyk CZERWONY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk CZERWONY do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
DMfit DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NIEBIESKI do lodówki, systemu RO, akwarium (1m) DMFit 3/8" (9,53mm) Wężyk NIEBIESKI do lodówki, systemu RO, akwarium (1m)
Producent: DMfit
Cena: 5,90 zł
Spodziewana dostawa
zobacz więcej
Samsung SAMSUNG Oryginalny Filtr do lodówki DA29-00003G SAMSUNG Oryginalny Filtr do lodówki DA29-00003G
Producent: Samsung
Cena: 199,79 zł
Dostępny
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Po co stosować filtr do lodówki Samsung?

Lodówka Samsung z kostkarką, dyspenserem wody Lodówki wyposażone w dyspenser wody lub w kostkarkę są podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej. Oznacza to, że woda używana do produkcji lodu oraz podawana przez dyspenser może być zanieczyszczona kamieniem, metalami ciężkimi czy chlorem, co negatywnie wpływa na jej zapach i smak. Stosując filtry do lodówki Samsung, można oczyścić wodę z substancji organicznych, a także zneutralizować nieprzyjemny zapach chloru. Dodatkowo regularne usuwanie kamienia sprawia, że wydłuża się żywotność sprzętu AGD. Wybierając filtr do lodówki, musisz zwrócić uwagę na to, czy jest przeznaczony do montażu zewnętrznego, czy wewnętrznego, a także, jaka jest jego wydajność. Najczęściej filtry należy wymieniać po ok. 6 miesiącach. W niektórych przypadkach konieczne będzie dokupienie specjalnych wężyków do montażu, które znajdziesz w naszej ofercie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium