do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
Filtruj

Dzbanek FILTER LOGIC 2,4 litra

Dzbanek Filter Logic 2,4 litra pozwoli Ci znacząco zredukować wydatki na wodę. Zakup butelek PET stanie się zbędny, ponieważ smaczny napój uzyskasz z kranu. Przegotowanie wody nie będzie konieczne. Wystarczy, że wlejesz ją do górnego pojemnika, gdzie znajduje się filtr. Woda zacznie przepływać przez element oczyszczający do zbiornika o dużej pojemności i będzie gotowa do użycia. Możesz pić ją od razu po przefiltrowaniu lub użyć do napełnienia czajnika i przygotowania gorącego napoju, który weźmiesz ze sobą w termosie do pracy lub na uczelnię. Przefiltrowaną wodę wykorzystasz również do wykonania chłodnej lemoniady w upalne dni – wystarczy, że przelejesz ją do karafki, dodasz miętę i cytrynę i pyszny, zdrowy napój gotowy. Dzbanek Filter Logic pozwoli Ci przefiltrować na jednym wkładzie około 150 litrów wody, co sprawia, że zakup 300 półlitrowych butelek PET stanie się zbędny.

Zadbaj o swoje zdrowie, nawadniając organizm

Dzbanek Filter Logic 2,4 litra ułatwi Ci wyrobienie w sobie nawyku nawadniania organizmu. Picie czystej, zdrowej wody jest ważne – pozwoli Ci uniknąć bólu głowy, zadbać o sylwetkę i cieszyć się piękniejszą skórą. Dzięki dzbankowi filtrującemu będziesz mieć w domu zawsze dostęp do czystej wody – nagłe wyjście po butelkowaną wodę już nigdy nie będzie potrzebne. Obawiasz się nieprzyjemnego zapachu chloru i niedobrego smaku wody z kranu? Zupełnie niepotrzebnie! Dzbanek Filter Logic został zaprojektowany w taki sposób, żeby usunąć posmak chloru, a także inne nieczystości, które znajdują się w wodzie z wodociągu. Wystarczy, że będziesz pamiętać o wymianie filtra co miesiąc, żeby działał w prawidłowy sposób. Wkład oczyszczający wodę jest wolny od bisfenolu A i posiada atest higieniczny PZH. Dzięki temu masz pewność, że produkt jest bezpieczny zarówno dla zdrowia, jak i środowiska.

Dzbanek Filter Logic 2,4 litra pozwoli Ci żyć bardziej ekologicznie

Stale rośnie świadomość dotycząca zagrożenia, jakie płynie ze zbyt wysokiej produkcji śmieci. Jeśli chcesz zacząć zmiany od siebie i zredukować liczbę odpadów we własnym domu, zrezygnuj z butelkowanej wody ze sklepu. Odpowiednio przeprowadzony proces filtracji pozwoli Ci cieszyć się pysznym napojem z kranu. Do oczyszczenia wody nie potrzebujesz specjalnych urządzeń – wystarczy poręczny i pojemny dzbanek Filter Logic 2,4 litra. Dzięki wkładowi filtrującemu pozwoli Ci pozbyć się z wody drobnych zanieczyszczeń, na przykład piasku. Produkt oczyści też napój z osadów czy chloru, który niekorzystnie wpływa na smak i zapach wody. Przez miesiąc wkład filtrujący pozwoli Ci zrezygnować z zakupu 300 półlitrowych butelek PET, co umożliwi znaczne zredukowanie śmieci, które długo się rozkładają. Zamiast tak dużej ilości plastiku w koszu umieścisz tylko jeden filtr wymagający wymiany po miesiącu. Jeśli nie zmienisz wkładu po trzydziestu dniach lub przefiltrowaniu 150 litrów wody, najważniejszy element dzbanka straci swoje właściwości.

Dzbanek Filter Logic – co jeszcze warto o nim wiedzieć

Produkt do oczyszczania wody pozwoli Ci pozbyć się problemu z kamieniem na ściankach czajnika. Przed zagotowaniem wody wystarczy wlać ją do dzbanka Filter Logic, żeby zrezygnować z częstego usuwania osadu kamiennego. Wlewanie czystej wody do czajnika pozytywnie wpłynie na żywotność sprzętu, a także na smak gorących napojów. Klarownie czysta, delikatna i pozbawiona zapachu chloru woda sprawi, że kawa czy herbata staną się znacznie smaczniejsze. Dzbanek Filter Logic 2,4 litra z filtrem zmiękczającym wodę znajdziesz w naszym asortymencie w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i niebieskiej. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten sposób oczyszczania wody sprawdzi się w Twoim domu, wybierz dzbanek z jednym wkładem. Oferujemy również akcesorium z zapasem dziesięciu filtrów – taki komplet wystarczy prawie na rok. Dzbanek marki Filter Logic wyróżnia się atrakcyjną ceną – już za około 30 złotych możesz przetestować jego możliwości i przekonać się, jak w łatwy sposób oszczędzać, dbać o środowisko i wyrobić w sobie nawyk nawadniania dzięki filtrowaniu wody płynącej z kranu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl