Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Filter Logic FFL-121F zamiennik Fisher & Paykel 842802/839041

  • Kod produktu: FFL-121F
  • Producent: Filter Logic
  • Waga: 0.4 kg
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Filter Logic FFL-121F zamiennik Fisher & Paykel 842802/839041

FilterLogic FFL-121F to skuteczny zamiennik filtru Fisher & Paykel 842802/839041, który służy jako wkład wody do lodówek. Sprawia, że woda jest czysta i pozbawiona wszelkich niepożądanych substancji. Wpływa to na sprawność całego urządzenia i wydłuża jego żywotność. Nowoczesna konstrukcja filtra sprawia, że efektywnie usuwa on smak i zapach chloru, dając czystą wodę doskonałej jakości. Co więcej, filtr sprzyja ograniczeniu zanieczyszczeń stałych osadzających się na komponentach lodówki.

FilterLogic FFL-121F - inwestycja w sprawną lodówkę na długi czas

FilterLogic FFL-121F ma nieprzeciętny wpływ na sprawność lodówki. Jego funkcjonalność wynika z możliwości zneutralizowania zanieczyszczeń szkodzących elementom urządzenia. Filtr skutecznie redukuje negatywny wpływ osadów różnego typu, w tym kamienia, a także metali ciężkich i pozostałych substancji zawartych w wodzie sieciowej. Części wewnętrzne lodówki pozostają czyste, dzięki czemu działają z maksymalną wydajnością. Lodówka lepiej chłodzi, łatwiej się rozmraża i jest mniej podatna na awarie.

Będąc zamiennikiem markowego filtra Fisher & Paykel 842802/839041, FilterLogic FFL-121F wyróżnia się nie tylko jednakowymi właściwościami, ale też niższą ceną. Jest to więc inwestycja w identyczną jakość uzyskaną kosztem bardziej przyjaznym dla portfela. To rozwiązanie doskonałe dla każdego, kto jeszcze nie przekonał się do sumiennego podążania za wytycznymi producenta dotyczącymi konserwacji. Lepsza cena filtra zachęca do sprawdzenia jego efektywności.

FilterLogic FFL-121F a łatwość użytkowania

FilterLogic FFL-121F jest przeznaczony do lodówek wskazanych przez producenta. Jego montaż jest niezwykle prosty, a działanie pozostaje skuteczne przez 6 miesięcy od momentu wymiany. Dokładnie po takim czasie jego możliwości filtracyjne zostaną wyraźnie ograniczone. Istnieje możliwość otrzymywania przypomnienia o wymianie filtra. Wystarczy ściągnąć na telefon z oprogramowaniem Android lub iOS aplikację FilterLogic, zeskanować kod QR opakowania, a system da znać, kiedy lodówka będzie wymagała nowego filtra!

Opinie o produkcie (0)

  • Inne produkty z tej kategorii

Inne produkty z tej kategorii

do góry
23045388 2288783
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl