Filtr wody do basenu FilterLogic SFL30-5-10-OBE (Pleatco PWK30 Darlly 60301)
4.65385
Dostępność: Duża ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL30-5-10-OBE (Pleatco PWK30 Darlly 60301)
Oczyszczanie wody w basenie i jacuzzi w sposób bezpieczny i oszczędny to priorytet podczas częstych kąpieli. Dzięki FilterLogic SFL 30-5-10-OBE woda będzie czysta i klarowna nawet przez 6 miesięcy. Profesjonalny produkt FilterLogic pasuje do wszystkich pomp, w których stosowane są filtry Pleatco PWK30 lub Darlly 60301.
Model filtra jest wykonany przez znaną brytyjską firmą i pasuje do wielu rodzajów przydomowych zbiorników kąpielowych różnych producentów. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów zapewnia szybki przepływ wody oraz zatrzymanie brudu i zanieczyszczeń, a dzięki temu higieniczne korzystanie z basenów i jacuzzi. Filtry należy czyścić średnio co 7-14 dni.
FilterLogic SFL30-5-10-OBE pomoże oczyścić wodę z:
- liści, traw i owadów
- drobnych pyłów, brudu, kurzu, osadu
- pozostałości po tłustych kosmetykach, olejkach i kremach do opalania
Jak prawidłowo używać FilterLogic SFL 30-5-10-OBE?
Przed rozpoczęciem prac konserwacyjnych, należy odłączyć pompę z sieci elektrycznej. Po wyjęciu filtra z pompy, zaleca się dokładne umycie go wodą pod ciśnieniem. Następnie należy zanurzyć filtr w wodzie zmieszanej z neutralnym profesjonalnym środkiem czyszczącym, który nie wytwarza piany. Prawidłowo czyszczony filtr powinien pozostać w roztworze czyszczącym przez 24-48 godzin. Następnie należy dokładnie wysuszyć filtr, a przed ponownym zamontowaniem go w pompie zanurzyć i dokładne namoczyć w czystej wodzie.
Podczas sezonu letniego warto zaopatrzyć się w dwa jednakowe filtry, które stosowane wymiennie zapewniają ciągłą filtrację wody w basenie czy jacuzzi, również na czas konserwacji jednego z nich.
FilterLogic SFL 30-5-10-OBE jest odpowiedni do stosowania w pompach, w których używane są filtry Pleatco PWK30 lub Darlly 60301 oraz Unicel C-6330 i Filbur FC-3915 Hot Springs Spas 31489, Watkins WA30TC-3.
Regularnie czyszczony FilterLogic SFL 30-5-10-OBE wystarcza na okres 6 miesięcy, zapewniając użytkownikom basenów higienicznie czystą i klarowną wodę do kąpieli. Kompatybilny ze zbiornikami różnych producentów doskonale sprawdza się w codziennym stosowaniu wyróżniając się bardzo dobrą skutecznością i wydajnością.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | bez gwintu |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 265 mm |
| Średnica: | 146 mm |
| Szerokość górnego otworu: | 51 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 51 mm |
Filtr zastępuje:
Aladdin 13004 Baleen AK-5005 Darlly 60301 Excel Filters XLS-602 Filbur FC-3915, FC-3915M Harmsco H-6430 Hot Springs 0969601 Tri-X Filter Magnum HS30 Pleatco PWK30, PWK30-M Pure N Clean PC-3915 SD-00328, 00704 Unicel C-6330 Unicel C-6430, C-6430RA OEM 31489, WA30TC-3
Opinie o produkcie (1)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Bez gwintu |
| Wysokość | 265 mm |
| Średnica | 146 mm |
| Średnica górnego otworu | 51 mm |
| Średnica dolnego otworu | 51 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii
Krycha
Cena była o wiele lepsza niż oryginalnego filtra i jest bardzo dobrej jakości!