Filtr wody do basenu FilterLogic SFL47-6-8-HM (Pleatco PTL47W Darlly 60471)
5
Dostępność: Duża ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL47-6-8-HM (Pleatco PTL47W Darlly 60471)
Bezpieczne i wydajne oczyszczanie wody zapewni profesjonalny filtr do basenu i jacuzzi FilterLogic SFL47-6-8-HM. Dzięki niemu woda przez cały sezon sprzyjający kąpielom będzie czysta i klarowna. Profesjonalny filtr zatrzymuje pyły, drobną roślinność, która wpada do basenu, a także uciążliwe owady różnego rodzaju. Prezentowany model jest odpowiedni do wszystkich pomp, w których stosowane są filtry Pleatco PTL47W lub Darlly 60471. Filtr został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, które regularnie czyszczone zapewnią higienicznie czystą wodą w basenie i jacuzzi. Wkłady należy czyścić średnio co 7-14 dni.
FilterLogic SFL47-6-8-HM zatrzymuje i usuwa z wody:
- niewielkie liście, resztki traw i roślinność
- pyłki, kurz, piasek, osad, uciążliwe owady
- pozostałości po tłustych kosmetykach, olejkach i kremach do opalania
Jak prawidłowo używać FilterLogic SFL 47-6-8-HM?
Za każdym razem przed rozpoczęciem prac konserwacyjnych należy odłączyć pompę od sieci elektrycznej. W zależności od ilości zabrudzeń zaleca się czyszczenie filtra minimum raz na dwa tygodnie.
Po wyjęciu filtra z pompy należy go wymyć wodą pod ciśnieniem, a następnie zanurzyć w wodzie z neutralnym środkiem czyszczącym nie wytwarzającym piany. Filtr pozostawić w roztworze na 24-48 godzin, a następnie wysuszyć. Czysty i całkowicie suchy filtr przed zamontowaniem na nowo w pompie, należy zanurzyć i dokładne namoczyć w czystej wodzie.
W celu zapewnienia ciągłości filtracji, polecamy zakup dwóch jednakowych filtrów i stosowanie ich wymiennie w pompach basenowych, podczas czyszczenia jednego z nich.
FilterLogic SFL47-6-8-HM wykonany przez znaną brytyjską firmę, można stosować w basenach i jacuzzi wielu producentów. Model zapewnia szybki przepływ wody i pasuje do wszystkich pomp, w których zastosowano filtr Pleatco PTL47W, PTL47W-P4-M, PTL47W-P4 oraz Darlly 60471 oraz inne z gwintem P4 drobno zwojowym.
Filtr SFL47-6-8-HM może byś stosowany w basenach Aber Hot Tubs, Advanced Spas Design, Crystal Waters Spas, Dolphin Spas, Gatsby Spas, Hydro Spa, Pacific Spas by Aber, Premium Leisure, Sundance Spas
Regularnie i prawidłowo regenerowany filtr zapewni dokładne oczyszczenie wody i jej przejrzysty wygląd nawet do 6 miesięcy. Dzięki temu przez cały sezon wiosenno-letni można korzystać z bezpiecznej i higienicznej kąpieli w komfortowych warunkach.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | wkręcany z gwintem |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 229 mm |
| Średnica: | 151mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 37 mm |
| Rodzaj gwintu: | P4 |
Opinie o produkcie (1)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Wkręcany z gwintem |
| Wysokość | 229 mm |
| Średnica | 151 mm |
| Średnica dolnego otworu | 37 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii
Sylwia
Dobry produkt wytrzymuje wielokrotne czyszczenie pod strumieniem wody