Filtr wody do basenu FilterLogic SFL50-5-13HS (Pleatco PWW50L Darlly 40508)
5
Dostępność: Średnia ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL50-5-13HS (Pleatco PWW50L Darlly 40508)
Dzięki FilterLogic SFL 50-5-13HS uzyskasz na długi czas czystą i klarowną wodę w swoim basenie czy jacuzzi. W bezpieczny i wydajny sposób, a także wyjątkowo oszczędny, możesz używać filtrów przez cały sezon wiosenno-letni. Profesjonalny model filtra pasuje do wszystkich pomp, w których stosowane są filtry Pleatco PWW50L lub Darlly 40508. Produkt wykonany przez znaną brytyjską firmą jest odpowiedni do wielu rodzajów przydomowych zbiorników kąpielowych z wodą. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów zapewnia higieniczne korzystanie z basenów i jacuzzi. Filtry czyszczone regularnie posłużą nawet przez 6 miesięcy.
FilterLogic SFL50-5-13HS oczyszcza wodę z:
- pływających na powierzchni liści, resztek traw i owadów
- drobnych zanieczyszczeń, brudu, pyłków, kurzu, osadu, piasku
- pozostałości po tłustych kosmetykach, olejkach i kremach do opalania
Jak używać FilterLogic SFL 50-5-13HS?
Przed każdym czyszczeniem i pracami konserwacyjnymi, należy bezwzględnie odłączyć pompę od zasilania elektrycznego. Producent zaleca czyszczenie filtrów co 7-14 dni.
Krok pierwszy to wyjęcie filtra z pompy, a następnie umycie go wodą pod ciśnieniem. Krok drugi to zanurzenie filtra w wodzie połączonej z niepieniącym, neutralnym środkiem czyszczącym. Filtr należy pozostawić w roztworze na czas 24-48 godzin, a następnie dokładnie wysuszyć. Zanim zamontujemy go znów w pompie, czysty i suchy filtr należy zanurzyć i dokładne namoczyć w czystej wodzie.
W celu zapewnienia ciągłej filtracji w zbiorniku z wodą, warto kupić dwa jednakowe filtry i stosować je wymiennie w pompach basenowych.
FilterLogic SFL50-5-13HS można stosować w basenach i jacuzzi wielu producentów w tym marki Hydropool Industries, Rising Dragon, Sunrise Spas czy Waterway Plastics. Produkt gwarantuje szybki przepływ wody i pasuje do wszystkich pomp, w których zastosowano filtr Pleatco PWWL50L lub Darlly 40508.
Prawidłowo czyszczony FilterLogic SFL50-5-13HS zapewni higieniczną i przejrzystą wodę nawet przez 6 miesięcy. Korzystając z regularnych zabiegów konserwacji można również zaoszczędzić koszty użytkowania przydomowego basenu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej higieny oraz komfortu kąpieli.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | wkręcany z gwintem |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 345 mm |
| Średnica: | 127 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 43 mm |
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Wkręcany z gwintem |
| Wysokość | 345 mm |
| Średnica | 127 mm |
| Średnica dolnego otworu | 43 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii