Filtr wody do basenu FilterLogic SFL75-5-20OBE (Pleatco PRB75 Darlly 40751)
5
Dostępność: Spodziewana dostawa
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL75-5-20OBE (Pleatco PRB75 Darlly 40751)
Profesjonalny i skuteczny filtr do basenu i jacuzzi Filter Logic SFL 75-5-20 OBE sprawi, że woda pozostanie przez długi czas czysta i klarowna. Na filtrze zatrzymają się różnego rodzaju drobne zanieczyszczenia i pyły, resztki roślinności czy zatopione owady. Model pasuje do wszystkich pomp, w których stosowane są filtry Pleatco PRB75 lub Darlly 40751. Wykonany z wysokiej jakości materiałów służy nawet przez cały sezon letni. Wystarczy regularne oczyszczanie wkładów, aby cieszyć się higienicznie czystą wodą w basenie czy jacuzzi nawet przez pół roku. Wkłady w filtrach Filter Logic powinny być czyszczone co 7-14 dni w zależności od intensywności zabrudzeń wody.
Dzięki zastosowaniu Filter Logic SFL 75-5-20 OBE można usunąć z wody:
- niewielkie liście i resztki traw
- pył, kurz, osad z piasku, owady
- tłuste pozostałości po olejkach i kremach do opalania czy makijażu
Jak czyścić i używać FilterLogic SFL 75-5-20 OBE ?
Przed rozpoczęciem czyszczenia należy odłączyć pompę od zasilania. Zalecane raz na dwa tygodnie czyszczenie filtra polega na wyjęciu go z urządzenia i umyciu przeznaczonymi do tego środkami czyszczącymi i wodą. Ważne, aby były to produkty nie wytwarzające piany.
Pierwszym etapem jest wymycie filtra wodą pod ciśnieniem, a następnie zanurzenie go w wodzie z neutralnym płynem czyszczącym i pozostawienie na 24-48 godzin. Wyczyszczony filtr powinien całkowicie wyschnąć. Kolejnym etapem jest zanurzenie i dokładne zmoczenie filtra w czystej wodzie, a następnie zamontowanie go w urządzeniu.
Aby zapewnić ciągłość filtracji, warto zaopatrzyć się w dwa jednakowe filtry i stosować wymiennie w pompie basenowej.
FilterLogic SFL75-5-20OBE pasuje do wszystkich pomp, w których zastosowano filtr Pleatco PRB75 lub Darlly 40751. Jest kompatybilny z basenami i jacuzzi wielu producentów, w tym: Hydropool Spas, Dakota Spas, Coast Spas czy Custom Molded Products.
Polecamy FilterLogic SFL 75-5-20 OBE, dzięki któremu będziesz cieszyć się komfortową kąpielą w basenie czy jacuzzi aż przez 6 miesięcy, zapewniając nie tylko higieniczne warunki, ale i oszczędność kosztów wymiany wkładów filtrujących.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | bez gwintu |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 507 mm |
| Średnica: | 126 mm |
| Szerokość górnego otworu: | 56 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 56 mm |
Opinie o produkcie (1)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Bez gwintu |
| Wysokość | 507 mm |
| Średnica | 126 mm |
| Średnica górnego otworu | 56 mm |
| Średnica dolnego otworu | 56 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii
Paulina
Wypróbowałam inne filtry i stwierdzam, że nie wytrzymują one tak długo, są podobne do filtrów marki Pleatco, które niestety nie są już dostępne.