Filtr wody do basenu FilterLogic SFL07-4-8OBE (Intex A)
4.8
Dostępność: Duża ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL07-4-8OBE (Intex A)
Filtr basenowy spełnia niesamowicie ważną funkcję w pompie oczyszczającej. Poprzez jego pracę na harmonijkowej powierzchni zatrzymywany jest bród z ogrodu. Filtr zatrzymuje takie elementy jak pyłki, owady, liście oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki niemu woda w basenie czy jacuzzi jest czysta i utrzymuje się tak przez cały sezon kąpielowy.
Filtr basenowy FilterLogic SFL07-4-8OBE jest zamiennikiem dla filtrów marki Intex i w pełni współpracuje z pompą basenową Intex A (59900).
Żywotność i wydajność (do 6 miesięcy)
Filtr SFL07-4-8OBE może oczyszczać wodę basenową do 6 miesięcy, co sprawia, że będzie dobrym wyborem dla osób, które szukają filtra na cały letni sezon. Podczas korzystania należy pamiętać, aby regularnie czyścić harmonijkową strukturę z brudu i pozostałości. Ma to przełożenie na ogólną żywotność filtra. Zalecamy taką czynność wykonać raz na 2-3 tygodnie w zależności od poziomu zabrudzenia. Zalecamy również posiadanie dwóch filtrów, które możemy rotacyjnie używać, gdy jeden z filtrów jest czyszczony.
Kompatybilność filtra
FilterLogic SFL07-4-8OBE jest kompatybilny z PC7-120 Intex A. Może również współpracować z pompami basenowymi i jacuzzi, które wykorzystują wkład producenta, takie jak Aqua Leisure, Coleco, Intex Recreation, Porta Spa.
SFL07-4-8OBE jest kompatybilny z filtrami:
- Coleco F-120 w/core
- Intex Sand-n-Sun
- Wet Set
- Easy Set Size “A” or “C”
- Aqua Leisure Size 2
- Krystal Klear Models 108R/12
- Unicel C-4607
- Filbur FC-3710
- OEM 58600, 59900, F18, 29000
Kompatybilny z pompami Intex o numerze 29000, 28603, 28604, 28635, 28636, 28637, 28638, 28673, 28674. Czyli pompach o wydajności 2006, 2271, 3785, 4353, 5678 L/h oraz 58603, 58604, 56637, 56638, 56635, 56636, 54615, 54616.
Przed czym chroni filtr
Korzystając z filtra FilterLogic, oczyszczamy wodę basenową z takich związków jak brud, kurz, drobne liście, owady, pył, piasek, zanieczyszczenia mechaniczne, pozostałości po makijażu i kremów do opalania.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | Intex A |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 202 mm |
| Średnica: | 106 mm |
| Szerokość górnego otworu: | 46 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 46 mm |
Opinie o produkcie (3)
Dane techniczne
| Kod produktu | PLF50 |
| Nowy kod produktu | SFL50-5-13OBE |
| Rodzaj filtra | Intex A |
| Wysokość | 202 mm |
| Średnica | 106 mm |
| Średnica górnego otworu | 46 mm |
| Średnica dolnego otworu | 46 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii
Renia
Filtr bardzo dobrze wykonany, widać różnicę pomiędzy papierowym Intex, jak zrobi się ciepło montuje do basenu.
Keny
O wiele lepsza od starych papierowych, woda jest jak kryształ.
Anit
Bardzo dobry filtr, pasuje idealnie nie trzeba go myć tak często jak pierowy Intex mam pompę 29000