Filtr wody do basenu FilterLogic SFL16-6-7HM (Pleatco PJZ16)
5
Dostępność: Duża ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL16-6-7HM (Pleatco PJZ16)
Filtr basenowy spełnia niesamowicie ważną funkcję w pompie oczyszczającej. Poprzez jego pracę na harmonijkowej powierzchni zatrzymywany jest bród z ogrodu. Filtr zatrzymuje takie elementy jak pyłki, owady, liście oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki niemu woda w basenie czy jacuzzi jest czysta i utrzymuje się tak przez cały sezon kąpielowy.
Filtr basenowy FilterLogic SFL16-6-7HM jest zamiennikiem dla filtra Pleatco PJZ16.
Żywotność i wydajność (do 6 miesięcy)
Filtr SFL16-6-7HM może oczyszczać wodę basenową do 6 miesięcy, co sprawia, że będzie dobrym wyborem dla osób, które szukają filtra na cały letni sezon. Podczas korzystania należy pamiętać, aby regularnie czyścić harmonijkową strukturę z brudu i pozostałości. Ma to przełożenie na ogólną żywotność filtra. Zalecamy taką czynność wykonać raz na 2-3 tygodnie w zależności od poziomu zabrudzenia. Zalecamy również posiadanie dwóch filtrów, które możemy rotacyjnie używać, gdy jeden z filtrów jest czyszczony.
Kompatybilność filtra
FilterLogic SFL16-6-7HM jest kompatybilny z Pleatco PJZ16. Może być wykorzystany w wybranych urządzeniach Jazzi 17 SF.
Pleatco : PJZ16
Darlly : 52512 / SC753
Zenity : 5ZH-JZ16
Jazzi : 042035, JASK23
Autres : JZ25MPT, JFC25
Przed czym chroni filtr
Korzystając z filtra FilterLogic, oczyszczamy wodę basenową z takich związków jak brud, kurz, drobne liście, owady, pył, piasek, zanieczyszczenia mechaniczne, pozostałości po makijażu i kremów do opalania.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | Wkręcany z gwintem |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 181 mm |
| Średnica: | 141 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 50 mm |
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Wkręcany z gwintem |
| Wysokość | 181 mm |
| Średnica | 141 mm |
| Średnica dolnego otworu | 50 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii