Filtr wody do basenu FilterLogic SFL60-7-15HS (Pleatco PJW60TL-F2S)
5
Dostępność: Średnia ilość
Opis
Filtr wody do basenu FilterLogic SFL60-7-15HS (Pleatco PJW60TL-F2S)
Filtr basenowy spełnia niesamowicie ważną funkcję w pompie oczyszczającej. Poprzez jego pracę na harmonijkowej powierzchni zatrzymywany jest bród z ogrodu. Filtr zatrzymuje takie elementy jak pyłki, owady, liście oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki niemu woda w basenie czy jacuzzi jest czysta i utrzymuje się tak przez cały sezon kąpielowy.
Filtr basenowy FilterLogic SFL60-7-15HS jest zamiennikiem dla filtrów Pleatco PJW60TL-F2S, Unicel 6CH-960, Filbur FC-2800.
Żywotność i wydajność (do 6 miesięcy)
Filtr SFL60-7-15HS może oczyszczać wodę basenową do 6 miesięcy, co sprawia, że będzie dobrym wyborem dla osób, które szukają filtra na cały letni sezon. Podczas korzystania należy pamiętać, aby regularnie czyścić harmonijkową strukturę z brudu i pozostałości. Ma to przełożenie na ogólną żywotność filtra. Zalecamy taką czynność wykonać raz na 2-3 tygodnie w zależności od poziomu zabrudzenia. Zalecamy również posiadanie dwóch filtrów, które możemy rotacyjnie używać, gdy jeden z filtrów jest czyszczony.
Kompatybilność filtra
FilterLogic SFL60-7-15HS jest kompatybilny z filtrami Pleatco PJW60TL-F2S, Unicel 6CH-960, Filbur FC-2800. Może być wykorzystany w wybranych urządzeniach Jacuzzi Premium. Jest on również kompatybilny z wybranymi filtrami Jacuzzi Premium J-300, J400, Unicel 6CH-960 i Filbur FC-2800.
Przed czym chroni filtr
Korzystając z filtra FilterLogic, oczyszczamy wodę basenową z takich związków jak brud, kurz, drobne liście, owady, pył, piasek, zanieczyszczenia mechaniczne, pozostałości po makijażu i kremów do opalania.
| Producent: | FilterLogic |
|---|---|
| Rodzaj filtra: | bez gwintu |
| Liczba filtrów w zestawie: | 1 szt. |
| Wydajność: | do 6 miesięcy |
| Materiał wykonania: | celuloza |
| Wysokość: | 400 mm |
| Średnica: | 169 mm |
| Szerokość dolnego otworu: | 49 mm |
Opinie o produkcie (0)
Dane techniczne
| Rodzaj filtra | Wkręcany z gwintem |
| Wysokość | 400 mm |
| Średnica | 169 mm |
| Średnica dolnego otworu | 49 mm |
Bezpieczeństwo
-
Inne produkty z tej kategorii