do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie

B100-15 Classic

W Aquamelior.pl nie musisz wybierać między niskimi cenami a wysoką jakością wkładów – wszystkie propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym to artykuły wyprodukowane z bezpiecznych dla zdrowia i wody tworzyw oraz dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży. Wśród oferowanych artykułów znalazły się także filtry do dzbanków B100-15 Classic sygnowane logo marki Aquaphor. Kompaktowe rozwiązania zostały docenione za swoją wydajność oraz skuteczność i szybkość oczyszczania. Po przefiltrowaniu płynu możesz zarówno przygotować z niego zimne i gorące napoje, jak i wykorzystać go w trakcie gotowania. Co istotne – jeśli zdecydujesz się na przelanie wody do czajnika czy ekspresu do kawy, skutecznie zapobiegasz ich awariom i nadmiernemu gromadzeniu się kamienia. Filtry do dzbanków B100-15 Classic z łatwością go usuwają, jednocześnie zapewniając doskonały smak i zapach gotowego płynu. Sprawdź, dlaczego warto zamówić je w Aquamelior.pl!

Klasyczne wkłady do dzbanków – filtry B100-15 Classic

Filtry do dzbanków B100-15 Classic marki Aquaphor to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa stosowania. Wszystkie wkłady, które zamówisz w naszym sklepie internetowym, są wykonywane z materiałów spełniających rygorystyczne normy i przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu w trakcie stosowania filtrów do dzbanków B100-15 Classic do wody nie przedostają się żadne szkodliwe substancje, a wręcz przeciwnie! Praktyczne dodatki skutecznie ją oczyszczają, zachowując maksymalną wydajność przez cały okres przydatności. Najczęściej jest to około 1 miesiąc w przypadku 3-4-osobowej rodziny, co przekłada się na 170 litrów. Na żywotność wkładów ma również wpływ twardość wody – w przypadku miękkich płynów zostaje ona wydłużona. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy w wyborze odpowiednich filtrów do dzbanków B100-15 Classic marki Aquaphor, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – zespół Aquamelior.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

Gwarancja wydajności przez kilkadziesiąt dni z filtrami do dzbanków B100-15 Classic

Wydajne filtry do dzbanków B100-15 Classic są przeznaczone do wody o małym, średnim lub wysokim stopniu twardości. Co więcej, wymienne wkłady mogą być stosowane w każdym modelu sygnowanym logo marki Aquaphor, Prestige, Art i Premium. Produkty dostępne pojedynczo lub w zestawach skutecznie usuwają zanieczyszczenia, które znajdują się w wodzie wodociągowej i obniżają jej jakość. Szybki sposób na pozbycie się z niej metali ciężkich, chloru, pestycydów, fenoli czy substancji ropopochodnych sprawia, że już po chwili możesz cieszyć się czystym napojem o pysznym smaku. Co więcej, dzięki zastosowaniu w filtrach do dzbanków B100-15 Classic materiału sorpcyjnego wkłady wykazują o wiele lepsze właściwości bakteriostatyczne niż ich konkurencyjne odpowiedniki, a tym samym zapobiegają rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii wewnątrz dzbanka. Nie bez znaczenia jest również wykorzystanie całej powierzchni akcesorium w trakcie filtrowania, co znacząco wpływa na usprawnienie procesu oczyszczania i pozwala na uniknięcie tzw. efektu kapilarnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl