Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kategorie

Bi-Flux

Filtry do dzbanków Bi-Flux to tylko jedna z dziesiątek propozycji, które zamówisz w Aquamelior.pl w konkurencyjnej cenie. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje nowoczesne, niezawodne i spełniające odpowiednie normy bezpieczeństwa wkłady, dzięki którym każdego dnia będziesz mógł cieszyć się czystą, zdatną do picia i wolną od nieprzyjemnych zapachów wodą. Wystarczy nalać płyn z sieci wodociągowej do akcesoriów wzbogaconych o dostępne filtry do dzbanków Bi-Flux, aby już po chwili był gotowy do spożycia. Tak przygotowaną wodę możesz wykorzystać do zaparzania gorących napojów, np. kawy czy herbaty, lub wypić bezpośrednio ze szklanki. Zamawiając jedną z propozycji znajdujących się w naszym asortymencie, masz pewność, że wybierasz oryginalny, fabrycznie zapakowany produkt od renomowanego producenta. Oferowane filtry do dzbanków Bi-Flux obejmują rozwiązania z takich serii jak Universal, Coffee and Tea czy Mineral Balance. Zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu!

LAICA LAICA BI-FLUX Mineral Balance Wkład filtrujący LAICA BI-FLUX Mineral Balance Wkład filtrujący
Producent: LAICA
Cena: 24,00 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkład filtrujący LAICA BI-FLUX Universal Wkład filtrujący
Producent: LAICA
Cena: 15,00 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 12 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 12 szt
Producent: LAICA
Cena: 189,60 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 16 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 16 szt
Producent: LAICA
Cena: 252,80 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 2 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 2 szt
Producent: LAICA
Cena: 31,60 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 3 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 3 szt
Producent: LAICA
Cena: 47,40 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 4 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 4 szt
Producent: LAICA
Cena: 54,99 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 6 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 6 szt
Producent: LAICA
Cena: 94,80 zł
zobacz więcej
LAICA LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 8 szt LAICA BI-FLUX Universal Wkłady filtrujące 8 szt
Producent: LAICA
Cena: 126,40 zł
zobacz więcej

Zadbaj o odpowiednią czystość wody z filtrami do dzbanków Bi-Flux

Popularność filtrów do dzbanków Bi-Flux nie jest przypadkowa. Wydajne i skuteczne w działaniu wkłady pozwalają na zamianę wody butelkowanej na tę z kranu, co z kolei prowadzi do ogromnych oszczędności! Zakupiony produkt umożliwia oczyszczenie nawet kilkuset litrów płynu, nie tracąc swoich właściwości aż do dnia wymiany. Dzięki zastosowaniu odpowiednich i bezpiecznych dla zdrowia materiałów filtry do dzbanków Bi-Flux nie obniżają jakości oczyszczanej wody, a wręcz przeciwnie – bez problemu usuwają z niej zanieczyszczenia, które znalazły się w niej w trakcie podróży z sieci wodociągowej do Twojego kraju. Propozycje z serii Universal, Mineral Balance i Coffee and Tea, które zamówisz w Aquamelior.pl w atrakcyjnej cenie, są dostępne zarówno pojedynczo lub w ekonomicznych zestawach. Zamawiając jeden z wybranych filtrów do dzbanków Bi-Flux, dbasz również o środowisko. Nadmierna produkcja plastiku to jeden z czynników, które doprowadziły do jego degradacji, przyczyniając się do zanieczyszczenia oceanów.

Bogaty wybór filtrów do dzbanków Bi-Flux? Tylko w Aquamelior.pl!

W Aquamelior.pl zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych klientów znalazł w dostępnym asortymencie filtry do dzbanków Bi-Flux kompatybilne z posiadanym modelem. Informacje na temat przeznaczenia poszczególnych wkładów znajdziesz w dedykowanych im zakładkach. Dlaczego warto rozpocząć filtrowanie wody z kranu? To bardzo proste – bezpośrednie spożycie płynu bez uprzedniego oczyszczenia może odbijać się negatywnie na Twoim zdrowiu. Metale ciężkie, chlor, miedź, pestycydy czy osad wapienny są nieodłączną częścią wody z sieci wodociągowej. Z pomocą filtrów do dzbanków Bi-Flux z łatwością je usuniesz, jednocześnie ciesząc się doskonałym smakiem i zapachem wody. Rozwiązania zaprojektowane z myślą o parzeniu kawy i herbaty oraz spożyciu bezpośrednio po nalaniu z dzbanka powstają w sterylnych warunkach, skutecznie chronią urządzenia kuchenne przed odkładaniem się kamienia i są bezpieczne dla mikrobiologii. Co więcej, wkłady są nieustannie poddawane rygorystycznym testom, potwierdzających ich zgodność z obowiązującymi przepisami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl