do kasy suma: 0,00 zł

Infolinia 73 014 84 69

pn - pt 9:00 - 15:00

wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie

Dzbanek BRITA 3,6 litra

Firma BRITA produkuje najwyższej jakości urządzenia do filtrowania wody już od 1966 roku, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych na tym rynku. To również jedna z głównych przyczyn, przez które marka stała się popularna na wszystkich rynkach i jest wybierana przez osoby młode i starsze, które dbają o swoje zdrowie i smak przygotowywanych potraw. W naszym sklepie Aquamelior znajdziesz między innymi dzbanki BRITA 3,6 litra. To największa pojemność dzbanków w tej firmie i wybierają ją zarówno mieszkańcy dużych gospodarstw domowych, jak i osoby, które cenią sobie możliwość przyrządzenia wielu kubków ciepłych napojów za jednym razem. Oferujemy je w najniższej cenie na rynku i dbamy o to, by zawsze spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. W tej kategorii znajdziesz dzbanki BRITA 3,6 litra w zestawach z filtrami, jak i modele z filtrem startowym lub bez niego. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie z czystą wodą przefiltrowaną przez dzbanki BRITA 3,6 litra.

Skuteczne oczyszczanie i filtracja wody dzbankami BRITA 3,6 litra

Dzbanki BRITA 3,6 litra są przeznaczone do filtrowania wody i to jest podstawowa funkcja. Realizują go za pomocą specjalnych wkładów filtrujących, które należy wymieniać co pewien czas lub po przefiltrowaniu odpowiedniej ilości wody. Wkłady filtrujące BRITA należą do niezwykle bezpiecznych i bardzo precyzyjnych. Skutecznie usuwają z wody między innymi duże zanieczyszczenia stałe, takie jak rdza czy piasek, jak i niewidoczne gołym okiem i zarazem niebezpieczne metale ciężkie, niektóre drobnoustroje i substancje lekopochodne, grzyby czy wirusy. Wkłady skutecznie radzą sobie także z obecnością chloru w wodzie, który ma za zadanie usunąć z niej większość zanieczyszczeń groźnych dla zdrowia. Jest to jednak składnik, który zmienia smak wody i jej zapach, gdyż charakteryzuje się intensywną, chemiczną wonią. Wkłady filtrujące usuwają także wapń i zmniejszają twardość wody, zwiększając bezawaryjność wszystkich sprzętów domowych zasilanych wodą kranową, np. czajniki lub ekspresy do kawy.

Ekologia i oszczędność czasu oraz pieniędzy – dzbanki BRITA 3,6 litra dla wymagających

Bardzo istotne jest także to, że dzbanki BRITA 3,6 litra są rewelacyjnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Woda butelkowana, bardzo modna i zarazem popularna, jest droga, a na jej cenę największy wpływ ma produkcja butelki oraz szeroko zakrojone działania marketingowe. To oznacza, iż w realnym rozrachunku zawartość butelki, czyli sama woda, stanowi tylko ułamek ceny, za którą przychodzi nam zapłacić. Picie przefiltrowanej wody jest na tym polu znacznie lepszym wyborem. Woda wodociągowa jest bardzo tania, a po oczyszczeniu wykazuje podobne właściwości zdrowotne jak woda butelkowana, jest jednak dostępna cały czas i nie pozostawia po sobie nieekologicznych odpadków. Butelki PET są bardzo groźne dla środowiska i rozkładają się przez wiele lat, dlatego stanowią odpad, z którym ciężko sobie poradzić obecnej gospodarce.

Dzbanki BRITA 3,6 litra, a wpływ na smak potraw i napojów

Dzbanki BRITA o pojemności całkowitej 3,6 litra oraz pojemności wody przefiltrowanej około 2,4 litra mają ogromny wpływ na smak dań przygotowywanych na bazie wody. Największym problemem jest chlor i zbyt duża twardość, czyli zakamienienie wody, które skutecznie zmieniają smak i zapach potraw oraz napojów. Chlor ma charakterystyczną, chemiczną woń, którą można wyczuć także po przegotowaniu, również w zupach, intensywnej kawie czy herbacie. Bardzo często okazuje się, że identyczna kawa smakuje zupełnie inaczej u rodziny mieszkającej w innym mieście. Zazwyczaj przyczyną jest jej inna jakość. Dzbanki filtrujące BRITA 3,6 litra oczyszczają wodę zarówno z kamienia, jak i wapnia oraz chloru, dlatego poprawiają smak i aromat wszystkich dań, a ponadto poprawiają także ich efektowność. Charakterystyczny osad na kubkach czy szklankach wygląda bardzo nieestetycznie, a przyczyną jego powstawania jest zbyt twarda woda. Co więcej, twarda woda ma także duży wpływ na urządzenia domowe, takie jak czajnik elektryczny czy ekspres do kawy. Odkładający się kamień zmniejsza prześwit przewodów i sprawia, że w pewnym momencie całkowicie się zatykają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl