Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Bateria Brita WD 3030 – wygoda i perfekcja 0
Bateria Brita WD 3030 – wygoda i perfekcja

Jak wiadomo woda to podstawowy składnik naszego życia. W ostatnim czasie pojawia się na rynku wiele produktów które tę wodę nam oczyszczają i uzdatniają. Butelkowana woda jest obecnie mało ekonomiczna i mało ekologiczna. Produkcja plastikowych odpadów przekracza już jakiekolwiek wyobrażenia. Nie chcemy aby nasza planeta totalnie zniknęła pod górą plastikowych odpadów. Rozwiązaniem jest picie wody kranowej. Woda w kranie spełnia wszystkie normy i jest dopuszczona do bezpośredniego spożycia. Niestety często dzieje się tak, że przepływając przez kilometry rur zbiera zanieczyszczenia, które wypływają w naszym kranie. Ponadto może mieć posmak i zapach chloru a także kamień, który jest mało przyjazny dla naszych sprzętów gospodarstwa domowego. Do filtracji wody można stosować bardzo popularne dzbanki filtrujące wyposażone w filtry które absorbują zanieczyszczenia mechaniczne, poprawiają smak i zapach wody oraz usuwają kamień. W podróży, w pracy czy na spacerze możemy mieć ze sobą butelkę filtrującą. W domu aby jak najszybciej i jak najwygodniej otrzymać filtrowaną wodę możemy zamontować baterie kranową BRITA WD 3030. Taka bateria zamienia zwykłą wodę z kranu w smaczną i świeżo filtrowaną. Jest to nieograniczone źródło czystej, zdrowej wody. Filtrowana woda uwalnia pełen smak i aromat herbaty i kawy.

 

Kilka faktów o Baterii BRITA WD 3030
Bateria posiada ledowy wskaźnik wymiany wkładu, który w odpowiednim momencie przypomni o wymianie filtra. Dostosowuje się do jakości wody na danym obszarze: trzy ustawienia dla średnio twardej, twardej i bardzo twardej wody. Niewielkich rozmiarów wkład filtrujący montowany jest w zamykanej kuchennej szafce pod zlewem a więc pozostaje niewidoczny. Stosowany wraz z baterią filtr to filtr P1000 który wystarcza na przefiltrowanie 1200 litrów wody w zależności od twardości wody i od stopnia użytkowania. Wraz z baterią dołączone są wszystkie niezbędne elementy do montażu. Wygodny uchwyt do montażu na ścianie, profesjonalna głowica filtra z trzema ustawieniami dla średnio twardej, twardej i bardzo twardej wody, cztery elastyczne węże, dwa adaptery, trójnik. Technologia filtrowania przy pomocy filtra P1000 powoduje redukcje w wodzie metali ciężkich np. ołów miedź, niweluje chlor który głownie wpływa na smak i zapach wody, usuwa zanieczyszczenia organiczne i mechaniczne oraz pozbywa się kamienia z wody.

Baterię Brita WD 3030 można znaleźć w ofercie sklepu Aquamelior. Sklep ten posiada bardzo bogaty asortyment produktów do filtracji wody, akcesoriów do sprzętów AGD, kawy, ekspresów do kawy i wiele innych wyrobów.

 

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl