Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Co to, dlaczego i jak powstała EVOCA GROUP? Czyli Saeco, Gaggia, Necta i inne wiodące marki pod jednym szyldem 0
Co to, dlaczego i jak powstała EVOCA GROUP? Czyli Saeco, Gaggia, Necta i inne wiodące marki pod jednym szyldem

EVOCA - kto buduje grupę – które marki do niej należą?

Od jakiegoś czasu w asortymencie producentów i dystrybutorów akcesoriów związanych z kawą pojawiły się produkty marki Evoca. Co zostawiające zastąpiły produkty zaufanej i cenionej przez wielu konsumentów marki Saeco. Jednak bez obaw! Saeco wciąż istnieje tylko pod postacią nadrzędnej Evoca Group, pod którą znajduje się obecnie, poza Saeco, siedem innych, wiodących w branży związanej z kawą firm.

Czym jest Evoca Group?

Evoca Group to osiem silnych marek związanych z tematyką kawy:
• Saeco,
• Necta,
• Gaggia,
• Cafection,
• Ducale,
• Wittenborg,
• SGL
• Newis
Evoca jest dystrybutorem profesjonalnych akcesoriów do konserwacji ekspresów. Produkty marki polecane są przez wyżej wymienionych producentów.


evoca-group
Rys. 1 Firmy, które składają się na Evoca Group: Saeco, Necta, Gaggia,
Cafection, Ducale, Wittenborg, SGL, Newis

 

Co to jest Saeco, kto produkuje Saeco?

Jak to jest z tym Saeco? Z pytaniem tym boryka się wiele osób: Saeco czy Saeco-Philips czy Evoca – można się w tym wszystkim pogubić. Dla rozwiania wątpliwości pigułka historii w skrócie:

  • Saeco powstało 1981 we Włoszech i już w 1985 roku była pierwszym producentem urządzeń przygotowujących espresso bezpośrednio z ziaren kawy. Proces ten zapoczątkowało wynalezienie bloku zaparzającego.
  •  W 1999 roku firma Saeco kupiła markę Gaggia
  • Od 2009 roku, firma Philips wspólnie z Saeco rozpoczęła współpracę nad opracowaniem urządzeń pokrywających wszystkie segmenty rynku w swojej branży. W wyniku współpracy powstał specjalizowany “Business Unit Coffee“, którego głównym zadaniem jest wprowadzanie innowacji w produkowanych urządzeniach tak, aby użytkownicy końcowi był całkowicie usatysfakcjonowani.

    Firman Saeco zajmuje się produkcją całej gamy ekspresów do kawy (automatyczne, manualne, młynki), automatów vendingowych i akcesoriów związanych z kawą, np. filtry do ekspresów, środki do czyszczenia ekspresów czy części i akcesoria do ekspresu do kawy

Evoca Group – co się zmieni?

Jakość, skład, czy skuteczność produktów zostanie niezmieniona! Jedyne, co ulegnie zmianie to etykiety produktów. Większość ze stałych klientów przyzwyczajona jest do nazwy Saeco i określonej grafiki. Na szczęście jest to jedynie kwestia przyzwyczajenia.
W naszym sklepie informujemy o tej zmianie i przy Odkamieniaczu SAECO DECALCIFIER 250ml CA6700/00 i CA6700/99 znajdziecie informującą o zmianie grafikę oraz informacji i opisie produktu.

saeco-evoca
Rys. 1 Zmiana etykiety w produktach Saeco


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości związane z tym tematem, zostawcie zapytanie w komentarzu.:)

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl