Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Dlaczego filtry do ekspresu są tak ważne? 0
Dlaczego filtry do ekspresu są tak ważne?

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, czas niezwykle piękny, spokojny, z magiczną atmosferą. Ten czas chcemy przeżyć jak najlepiej, przygotowujemy się do świąt bardzo długo. Pierwsze oznaki przedświątecznej gorączki w centrach handlowych zaczynają się już w listopadzie. Porządki, zakupy, przygotowywanie potraw. Warto również nie zapomnieć o ekspresie do kawy jeśli taki posiadamy. Jeśli nie to poprośmy o niego Świętego Mikołaja, Dzieciątko lub Gwiazdora w zależności kto u was przynosi prezenty. :) Ale jeśli mamy taki sprzęt to przedświąteczny czas może nas zmotywować do wyczyszczenia naszego ekspresu do kawy oraz wymiany filtra wody. Zadbajmy również i o niego, aby móc cieszyć się, przepyszną, niezwykle aromatyczną kawą w Święta. Ja już widzę w wyobraźni jak pałaszuje ciasto świąteczne i popijam je kawą.

 

Jakość wody kranowej w ostatnich latach bardzo się poprawiła. W niektórych miejscach jest ona nawet mineralizowana, dlatego picie wody kranowej jest całkowicie bezpieczne. Zaleca się jednak przed spożyciem, wodę najpierw przefiltrować. Mimo swojej wysokiej jakości zawiera ona pewne ilości metali ciężkich takich jak ołów i miedź a także sód, chlor i kamień. Wodę możemy filtrować w dzbankach filtrujących Dafi, Brita, Aquaphor, Filter Logic w butelkach filtrujących Dafi i Brita, oraz przez filtry montowane pod zlewem lub baterie filtrujące.

Większość ekspresów do kawy również ma wbudowany filtr do wody. Filtry do ekspresów do kawy usuwają zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie ale przede wszystkim osad kamienny. Osad powstający na ściankach naszego ekspresu może zaburzyć jego prawidłowe działanie, w konsekwencji prowadząc nawet do jego zniszczenia. Stosowanie i regularna wymiana filtra wydłuża żywotność sprzętu. Taka czysta przefiltrowana woda poprawia aromat i zapach przygotowanej kawy. Kawa odzyskuje swój naturalny, głęboki smak, nieskażony żadnymi zanieczyszczeniami.

Oferta filtrów do ekspresów do kawy na rynku jest bardzo szeroka. W sklepie Aquamelior.pl znajdziecie bardzo bogatą game filtrów, od oryginałów po zamienniki.
Należy właśnie wspomnieć o tym, iż istnieją filtry oryginalne oferowane przez producentów ekspresów do kawy min. Krups, Saeco, Philips, DeLonghi do konkretnych modeli ekspresów, oraz istnieją filtry zamienniki. Jedną z firm oferującą wiele różnych zamienników filtrów do ekspresów jest firma Filter Logic. Filtry zamienniki możemy zakupić w niższych cenach a spełniają w 100% swoje zadanie. Zapewniają czystą pozbawioną zanieczyszczeń i kamienia wodę.

Pisząc na początku o tych porządkach przed świątecznych wspomnieliśmy o czyszczeniu ekspresu do kawy. Tutaj z pomocą przychodzą nam specjalistyczne i uniwersalne odkamieniacze do ekspresów i środki czyszczące do ekspresów. Zapraszamy na stronę Aquamelior.pl znajdziecie tam mnóstwo produktów, które pozwolą wam zadbać o wasz ekspres do kawy.

 

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl