Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Filter Logic zamiennik Brita Maxtra Plus 0
Filter Logic zamiennik Brita Maxtra Plus

Zamiennik wkładu do dzbanków typu Maxtra Plus

Już jest najnowszy filtr do dzbanka! W naszym sklepie pojawił się długo wyczekiwany produkt - FL-402 Ekstra - filtr marki Filter Logic, który jest świetną alternatywą dla wszystkich dzbanków, gdzie stosuje się filtry typu Maxtra Plus, należą do nich:

 • BRITA™ - dzbanki filtrujące, gdzie zastosowano filtr Maxtra i Maxtra+,
 • DAFI™ - dzbanki filtrujące, gdzie zastosowano filtr Unimax,
 • Aquaphor™ - dzbanki filtrujące, gdzie zastosowano filtr Maxfor B100-25,
 • Bosch Tassimo™ - ekspresy ciśnieniowe, gdzie zastosowano filtr Brita.

Filtrem może zainteresować się zarówno osoba, która miała już okazję korzystać z produktów Filter Logic, jak i nowicjusz, który poszukuje korzystnej cenowo alternatywy dla dedykowanych filtrów.

Filter Logic opinie

Decydując się na wprowadzenie produktów marki FIlter Logic do naszego asortymentu najistotniejsza była dla nas jakość i niezawodność tych produktów, samodzielne testy oraz opinie użytkowników są dla nas szczególnie ważne. Wkład filtrujący FL-402E, który jest bohaterem dzisiejszego wpisu szybko zyskał sobie sympatię, nie tylko u nas w firmie :).
Poza samą estetyką woda po filtracji staje się przejrzysta, czysta i przede wszystkim smaczna. (Mieszkamy na Śląsku - woda jest tu wyjątkowo twarda). Filtr spełnia również szereg norm, posiada:

 • Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Produkt jest sprawdzony przez najlepszych specjalistów w kraju, dzięki czemu masz pewność, że spożywasz wodę najwyższej jakości.
 • Certyfikat jakości TÜV, zapewniający o bezpieczeństwie i odznaczający produkt wysoką jakością
 • wolny od Bisfenolu A - szkodliwej substancji znajdującej się często w tworzywach spożywczych i przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Filter Logic vs Maxtra

Czy wkład filtrujący przygotowany przez Filter Logic będzie godnym zastępnikiem? Wkład Filter Logic 402E zawiera starannie dobraną mieszankę, która ma na celu:
Dzięki unikalnej mieszance filtrującej FL-402 Extra:

 • zredukować osadzanie się kamienia,
 • usunięcie chloru,
 • redukcję aluminium i miedzi oraz innych metali,
 • filtrację osadów z piasku oraz rdzy, a także innych pozostałości mechanicznych z sieci wodociągowej,
 • usunięcie nieprzyjemnego zapachu.

Dodatkowo filtr charakteryzuje się atrakcyjną ceną, jest estetyczny i solidnie wykonany. Stosowanie dzbanka filtrującego to również świetne rozwiązanie w celu ograniczenia zużycia plastiku - 1 filtr wystarcza na miesiąc użytkowania i przefiltruje aż 150 li wody, co odpowiada ilości aż 300 0,5-litrowych butelek PET! Spróbuj i przekaż nam swoją opinię :).

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl