Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Jak poprawić jakość wody? 0
Jak poprawić jakość wody?

"

 

Co ma wpływ na jakość wody?


Jakość wody jest silnie powiązana z wieloma czynnikami: z miejscem, w którym żyjemy, wodociągami, które nią zarządzają, stanem klimatu i, tak naprawę, z codziennymi nawykami każdego z nas! Co można zrobić, by polepszyć stan wody z której korzystamy na co dzień? Przede wszystkim szacunek. Im mniej wody zużyjemy, tym dłużej my i nasze dzieci i wnuki będą mogły korzystać z dobrej jakości wody, lub z wody globalnie! Ochronie środowiska sprzyja też korzystanie z dzbanków filtrujących, co pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń znajdujących się w sieci wodociągowej, czy spowodowanych słabym stanem rur. Stare instalacje pozostawiają wiele do życzenia, a stosowany do oczyszczania wody chlor wpływa na smak i zapach wody. Filtr dzbankowy niweluje te następstwa, dodatkowo zmiękcza wodę nie pozostawiając nieprzyjemnego osadu na powierzchni herbaty czy kawy.

"

Woda w podróży

Woda, niezbędna na co dzień, latem szczególnie daje odczuć swój brak. By mieć dostęp do świeżej wody zawsze pod ręką warto zdecydować się na butelkę filtrującą lub bidon - działają analogicznie jak dzbanek filtrujący - można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody kranowej. Osobiście zdarzało mi się prosić w sklepie o dolanie wody z kranu do mojej butelki i zawsze spotkałam się z uprzejmością i pomocną dłonią :).
Jedyne o czym trzeba pamiętać tak, jak w przypadku dzbanka jak butelki to wymiana filtra co miesiąc lub po przefiltrowaniu 150 l wody.


Domowa stacja filtrująca

Jeśli powyższe sposoby na poprawę jakości wody są dla Ciebie niewystarczające, prowadzisz firmę lub gospodarstwo domowe z liczniejszą rodziną - może zainteresować Cię instalacja domowej filtracji, która na bieżąco będzie wprowadzać oczyszczoną wodę do Twoich kranów. Inną opcją jest montaż baterii filtrującej w jednym lub kilku kranach - skąd bezpośrednio można spożywać wodę do picia, przygotowywania posiłków lub dla zwierząt.

Jeśli chcesz ograniczyć zużycie plastiku - jest to rozwiązanie dla Ciebie! Jeden filtr dzbankowy zastępuje aż 100 sztuk 1,5 litrowych wód butelkowanych, a każdy filtr można poddać recyklingowi. :)

"

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl