Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Jak wybrać filtr wewnętrzny do lodówki Samsung HAFIN DA29 00003G/DA29 00003F? 0
Jak wybrać filtr wewnętrzny do lodówki Samsung HAFIN DA29 00003G/DA29 00003F?

Czy istnieje uniwersalny, wewnętrzny filtr wody do wszystkich lodówek SAMSUNG?

Czy dobór odpowiedniego filtra wewnętrznego do lodówki Samsung, musi być trudny i związany z szeregiem pytań od strony sprzedawcy?

Już teraz nie.
Filtr do lodówki Filter Logic FFL-180SK jest pierwszym filtrem wewnętrznym do każdej lodówki SAMSUNG, niezależnie od głowicy filtra A,B,F czy G.

Wiele filtrów wewnętrznych do lodówki Samsung jest bardzo do siebie podobnych, stąd rodzi się problem doboru odpowiedniego filtra. Problem wynika z wyprodukowania, na przestrzeni ostatnich lat, wielu modeli filtrów wewnętrznych bardzo do siebie podobnych. Niektórzy klienci pamiętali kolor opakowania filtra, który pasował do ich lodówki i takim sposobem kierowali się podczas zakupów nowego filtra.
W wielu przypadkach, niestety, dochodzi do zakupu nieodpowiedniego filtra, co powoduje namnażanie się dodatkowych kosztów i wydłużający się okres niepełnej funkcjonalności lodówki.

Producent filtrów Filter Logic wraz z działem badań i rozwoju stworzył pierwszą wszechstronną głowicę, która pozwala na zastosowanie tego filtra w każdej lodówce Samsung.


Filtr FFL-180SK może byś stosowany w zamian za:


Wkład FFL-180SK firmy Filter Logic , z najnowszej serii filtrów zapewnia najskuteczniejszą filtrację. Bardzo dokładnie redukuje bądź całkowicie usuwa smak chloru oraz nieprzyjemny zapach wody. Zneutralizuje osad, metale ciężkie, kamień oraz inne substancje, które mogą znajdować się w sieci wodociągowej.

Filtr należy wymieniać co 6 miesięcy. Po upływie 6 miesięcy wkład straci swoje właściwości filtracyjne. Tylko regularna wymiana filtra daje gwarancje najwyższej jakości filtracji.

Teraz możesz pobrać na swój telefon aplikację FilterLogic i po zeskanowaniu kodu QR z opakowania program sam przypomni Ci w odpowiednim momencie o konieczności wymiany filtra na nowy. Aplikacja dostępna jest na systemy Android oraz iOS

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl