Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Kilka słów o firmie Tchibo 0
Kilka słów o firmie Tchibo

Od jakiegoś czasu sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty sprzedażowej produkty firmy Tchibo. Wprowadziliśmy kapsułki kawowe Tchibo Cafissimo, bardzo bogaty wybór smaków. Niedawno w naszym sklepie pojawiła się kawa ziarnista Tchibo w kilku niepowtarzalnych smakowo odsłonach ale to jeszcze nie koniec. Śledźcie nasz Blog, Funpage na Facebooku, oraz stronę internetową, niebawem będą kolejne nowości. Warto też przyjrzeć się samej firmie Tchibo. Jak powstała, co wpłynęło na jej rozwój, i jak znalazła się na Polskim rynku.

Firma Tchibo zajmuje się produkcją najwyższej jakości kawy, robi to już od ponad 60 lat. Swoją działalność rozpoczęła w Niemczech. Początki opierały się na dystrybuowaniu kawy drogą wysyłkową. Z upływem czasu Tchibo stało się jednym z największych detalistów i producentów kawy w całej Europie. Firma zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników i posiada ponad 1000 sklepów firmowych.
W Polsce Tchibo pojawiło się na początku lat dziewięćdziesiątych, a dokładnie w 1992 roku. Swoją działalność opiera na podstawie ogromnej wiedzy o kawie. Prowadzi sprzedaż kawy oraz innych produktów oferowanych w tygodniowym i sezonowym cyklu.
Oferowane przez Tchibo kawy są wyśmienite i aromatyczne. Firma posiada produkty we wszystkich segmentach rynku od super-premium po ten ekonomiczny. Są to kawy palone, rozpuszczalne, ziarniste oraz kawy w kapsułkach. Każdy znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży są również ekspresy do kawy na kapsułki Tchibo Cafissimo. Zapewniają one wyśmienitą kawę w bardzo krótkim czasie. Jest to wygoda w przygotowaniu a przy okazji ekspresy mają nowoczesny design, który dopełni wystrój każdej kuchni.

Kawę tchibo można kupić w ponad 50 sklepach firmowych Tchibo w Polsce, ale także w wielu sklepach detalicznych i internetowych. Jednym z nich jest sklep Aquamelior. W ofercie tego sklepu jest wiele gatunków wysokiej jakości kaw Tchibo, pochodzących z najlepszych plantacji. Kawy, te są zawsze świeże i dostosowane do gustów klientów. Możemy znaleźć między innymi kawę ziarnistą marki Tchibo Barista, Tchibo Espresso, Tchibo Caffe Crema, Tchibo Privat Kaffee. Szeroką ofertę kapsułek kawowych Tchibo Cafissimo np. Columbia, El Salvador, Biała Czekolada Borówka, Ciemna Czekolada i wiele innych.

Aby jednak kawa smakowała naprawdę idealnie ważne jest jej odpowiednie przygotowanie. Mamy tutaj na myśli odpowiednią wodę do jej zaparzania. Woda powinna być przefiltrowana, pozbawiona, substancji szkodliwych, metali ciężkich, chloru i kamienia. Taką wodę zapewniają filtry do wody. Wodę do przygotowania kawy można przefiltrować przy pomocy dzbanka filtrującego, baterii kranowej z filtrem, stacji uzdatniania wody, filtrów podzlewowych i wielu innych produktów.

Jakość kawy Tchibo jest gwarantowana przez doskonale wyszkolonych ekspertów którzy czuwają nad procesem wyboru plantacji kawy, selekcji ziaren oraz palenia kawy. Firma Tchibo współpracuje ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Uprawiane i zakupione ziarna kawy są wielokrotnie badane i testowane a następnie wypalane według określonych standardów. Najwyższa jakość oznacza również, że kawa została wyprodukowana w sposób zrównoważony dla środowiska naturalnego i społeczeństwa. Firma ma takie założenie, iż jeśli będzie dbała o jakość gleby i o godziwe warunki życia osób biorących udział w uprawie i produkcji kawy to utrzyma jakość swoich produktów na bardzo wysokim poziomie i na bardzo długo. Przyszłość branży kawowej zależy od uwzględniania i wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl