Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

NOWOŚĆ Kapsułki kawowe Tchibo Cafissimo 0
NOWOŚĆ Kapsułki kawowe Tchibo Cafissimo

Sklep Aquamelior mimo sytuacji panującej w kraju, spowodowanej epidemią koronawirusa stara się pracować normalnie - online. Wprowadziliśmy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa dla pracowników i Klientów. Cały czas dążymy do utrzymania naszych usług i oferty na najwyższym poziomie. Poszerzamy asortyment. Niedawno wprowadziliśmy nowe filtry Brita Maxtra Plus Performance i Brita Maxtra Hard Water Expert. Teraz wprowadzamy kapsułki kawowe Tchibo Cafissimo - bardzo bogatą ofertę kapsułek różnych smaków, z różnych stron świata.
Kapsułki Tchibo Cafissimo to sama przyjemność. Zawierają 100% kawy z certyfikowanych zrównoważonych upraw. Kapsułki zawierają idealnie dobraną ilość drobno zmielonej kawy, wystarczającą na jedną filiżankę. Umieszczamy kapsułkę w ekspresie Cafissimo przyciskamy przycisk i cieszymy się niezwykłym aromatem i smakiem kawy Tchibo. Kapsułki odznaczają się perfekcyjną szczelnością. Szczelnie zatrzymują cudowny aromat i uwalniają go dopiero podczas zaparzania kawy.

Dlaczego kawa w kapsułkach Tchibo Cafissimo
To kawa zamknięta w malutkich kapsułkach uszlachetniona w tradycyjnym powolnym procesie palenia bębnowego. Do zalet stosowania kapsułek kawowych zaliczamy szybkość przygotowania kawy. Kapsułki są od razu gotowe do użycia. W kapsułce jest odmierzona idealnie ilość kawy potrzebnej do przygotowania jednej filiżanki o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Do tworzenia kawy zamkniętej w kapsułkach Tchibo Cafissimo wykorzystywane są wyłącznie w pełni dojrzałe, duże, pozbawione skaz, wolno dojrzewające nasiona. Wszystko to sprawia, że mają one dużo czasu, aby w pełni rozwinąć znajdujące się w nich ponad 800 nut aromatycznych.
W sklepie Aquamelior znajduje się bogata oferta kapsułek od aromatycznych intensywnych Espresso przez kawy z różnych stron świata po specjały mleczne.

Jak powstaje kawa w kapsułkach?

Produkcja kawy do kapsułek jest wieloetapowa. Rozpoczyna się od wyselekcjonowania odpowiednich gatunków kawy charakteryzujących się określonymi smakami. Zależą one od warunków w których rośnie kawa, sposobu jej uprawy i od pochodzenia ziarna.
Kawa często nabiera cech regionu w którym jest uprawiana. Wpływ na kawę mają również warunki pogodowe, jakość i skład gleby oraz wysokość nad poziomem morza gdzie uprawiane są ziarna kakaowca. Ziarna dojrzewają w różnym czasie, dlatego trzeba je zbierać w określonym przedziale. Najważniejszym etapem powstawania kawy do kapsułek jest palenie kawy i jej mielenie. Od tego procesu zależy pełnia smaku i potencjał aromatyczny ziaren kawy.

Dla kogo kapsułki kawowe ?

Kapsułki kawowe są dla tych osób które lubią eksperymentować ze smakami kawy. Nie trzeba czekać aż skończy się całe opakowanie kawy aby kupić następne o innym smaku. Stosując pojedyncze kapsułki możesz mieć codziennie inny rodzaj i smak kawy. Są wygodne i szybkie w przygotowaniu.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl