Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Nakranowy filtr Brita ON TAP 0
Nakranowy filtr Brita ON TAP

Trwa lato dostęp do filtrowanej wody jest niezwykle ważny. Dobrze byłoby gdyby wodę do picia otrzymać jak najszybciej. Na rynku istnieje wiele produktów do filtracji czyli oczyszczania wody z zanieczyszczeń mechanicznych, organicznych a także metali ciężkich.

Jednym z takich produktów jest nakranowy filtr Brita ON TAP. Jest to nowoczesne urządzenie zapewniające czystą, zdrową wodę w każdej chwili. Wystarczy odkręcić kran i leci z niego przefiltrowana woda. Przepływ wody to 1,6 l/min. Wydajność tego filtra to aż 600 litrów wody. O wymianie filtra informuje wyświetlacz LCD, który wskazuje litry pozostałe do wymiany wkładu filtracyjnego. System ten jest banalnie prosty w montażu. Każdy jest w stanie szybko i bez problemów zamontować go na kranie w swoim domu. Pasuje do większości standardowych kranów, ponieważ w zestawie znajduje się 5 różnych przejściówek dlatego na pewno któraś z nich pasuje do Twojego kranu. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów 7,2 x 14 x 13,8 (szer. x wys. x głęb.). Bardzo nowocześnie wygląda zamontowane na kranie.

Filtracja wody odbywa się dzięki membranie mikrofiltracyjnej, granulowanemu węglowi aktywnemu i włóknom z wymiennikiem jonowym. Jest w stanie oczyścić wodę z wszelkich zanieczyszczeń jeśli takie się znajdują w wodzie. Chlor i inne substancje negatywnie wpływające na smak i zapach, metale (np. ołów), cząstki >0,5 µm (np. mikroplastik), 99,99% bakterii, pestycydy i herbicydy, hormony i pozostałości po farmaceutykach. Przy właściwościach oczyszczających, ważne jest również to że pozostawia on te minerały, które są pozytywne a mianowicie wapń i magnez.

Na czym polega użytkowanie filtra Brita ON TAP. Posiada on 3 opcje do wyboru. Pierwsza to woda filtrowana. Nalewasz do szklanki i pijesz. Druga to prysznicowy strumień wody, jest on przydatny np. przy myciu warzyw i owoców. Trzecia opcja wyboru to woda niefiltrowana. Wybór opcji wody przełącza się wygodną dźwignią. Wylot wody filtrowanej jest oddzielny i demontowalny aby można było go łatwo wyczyścić. Wymiana filtra jest szybka i łatwa. Do urządzenia dołączona jest czytelna i jasna instrukcja obsługi w kilku językach w tym w języku polskim.

Oprócz filtrów BRITA ON TAP dostępne są inne produkty służące do filtracji wody. Dzbanki filtrujące, butelki z filtrembidony filtrujące, domowe stacje uzdatniania wody, systemy odwróconej osmozy, filtry podzlewowe itd. Sklep Aquamelior oferuje szeroką gamę produktów do filtracji wody. Taka filtrowana woda pozwala na ograniczenie produkcji odpadów plastikowych oraz dba o budżet domowy gdyż nie jest konieczne kupowanie wody w butelkach. Taka woda nie tylko dobrze smakuje jako sama woda, również poprawia smak kawy i herbaty oraz przygotowywanych dań np. zup. Po wypiciu herbaty czy kawy w filiżance lub szklaneczce termicznej nie pozostaje nieprzyjemny osad z kamienia.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl