Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Nowa Maxtra+ Pure Performance i Maxtra+ Hard Water Expert 0
Nowa Maxtra+ Pure Performance i Maxtra+ Hard Water Expert

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Firma Brita, prężnie rozwijająca się firma, dbająca o czystą zdrową wodę do picia, cały czas pracuje nad ulepszaniem swoich produktów. Jakiś czas temu wprowadzono na rynek nowy filtr do dzbanków filtrujących MAXTRA +. Teraz Brita jeszcze bardziej ulepszyła ten filtr zastępując go nowymi filtrami MAXTRA + PURE PERFORMANCE oraz MAXTRA+ HARD WATER EXPERT

 

Czysta woda z nowym filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance

Woda filtrowana przez nowy filtr firmy Brita to woda idealna do przygotowywania ciepłych i zimnych napoi np. kawy czy herbaty, lemoniady, orzeźwiających drinków. Woda oczyszczona przy pomocy nowego filtra Maxtra+ Pure Performance idealnie trafi w gusta miłośników picia chłodnej wody, oraz zapewni zdrowie całej twojej rodziny. Nowy ulepszony filtr Maxtra+ Pure Performance to:
- skuteczna redukcja chloru i jego pochodnych, herbicydów, pestycydów– efekt: jeszcze czystsza woda, którą możesz pić bez obaw.
- redukcja metali takich jak: ołów i miedź oraz filtracja zanieczyszczeń z rur.
- rekomendowany do wody miękkiej i średnio twardej
- wkład posiada Atest Higieniczny PZH, dzięki temu jest bezpieczny w użytkowaniu

Budowa Maxtra+ Pure Performance
Filtr w postaci drobniutkiej siateczki eliminuje bardzo skutecznie zanieczyszczenia mechaniczne z rur. Perełki wymiennika jonowego usuwają twardość wody oraz metale takie jak np. ołów czy miedź. Natomiast mikroperełki węgla aktywnego wytwarzane z łupin orzechów kokosowych usuwają chlor i jego pochodne, herbicydy, pestycydy.

Miękka woda z filtrem Maxtra+ Hard Water Expert

Woda przefiltrowana przez nowy filtr Maxtra+ Hard Water Expert zapewnia dużo miększą wodę niż Maxtra+ Pure Performance. Dzięki temu filtrowi Maxtra+ Hard Water Expert nie spotkasz już osadu z kamienia w twoich urządzeniach, a i herbata nie pozostawi już osadu, na filiżance.

O 50% lepsza redukcja twardości wody niż MAXTRA+ Pure Performance
- skuteczna ochrona czajników i ekspresów do kawy przed osadzaniem się kamienia
- zatrzymywanie zanieczyszczeń z rur, redukcja chloru oraz substancji negatywnie wpływających na smak, wygląd i zapach wody
- rekomendowany do wody twardej i bardzo twarde
- wkład posiada Atest Higieniczny PZH, dzięki temu jest bezpieczny w użytkowaniu

Budowa filtra Maxtra+ Hard Water Expert
Filtr w postaci drobniutkiej siateczki eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne z rur. Wymiennik jonowy, jego perełki redukują osadzanie się kamienia i metali takich jak ołów lub miedź. Są one o 50 /% skuteczniejsze niż perełki wymiennika zawarte w filtrze Maxtra+ Pure Performance.
Mikroperełki węgla aktywnego wytwarzane z łupin orzechów kokosowych usuwają chlor i inne substancje negatywnie wpływające na smak i zapach wody. 

Jak zamontować filtr Maxtra+ Pure Performance lub Maxtra+ Hard Water Expert w dzbanku.
1. Napełnij dzbanek zimną wodą
2. Zanurz wkład w wodzie, potrząśnij nim delikatnie, aby usunąć z jego wnętrza pęcherzyki powietrza
3. Umieść wkład w lejku. Usłyszysz charakterystyczne kliknięcie.
4. Przefiltruj i wylej wodę z dwóch pierwszych napełnień. Teraz filtr jest gotowy, a Ty możesz cieszyć się wodą o doskonałym smaku.

WAŻNE !!!
Wkłady filtracyjne MAXTRA+ PURE PERFORMANCE oraz MAXTRA+ HARD WATER EXPERT pasują do wcześniejszych modeli dzbanków używanych z wkładem MAXTRA i nowych dzbanków BRITA oferowanych z wkładami MAXTRA+.

Nowe filtry Brita Maxtar+ Pure Performance i Maxtra+ Dard Water Expert do dzbanków filtrujących wodę można zakupić w sklepie internetowym Aquamelior. Sklep ten posiada bogatą ofertę urządzeń i produktów do filtracji wody, począwszy od dzbanków filtrujących, butelek z filtrem a kończąc na profesjonalnych stacjach uzdatniania wody. Posiadamy produkty Brita, Dafi, Aquaphor, Filter Logic i wiele innych.

AKTUALIZACJA (grudzień 2020 r.)

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy dzbanków filtrujących Brita, którzy niedawno dokonali zakupu. Wszystkie dzbanki Brita od lipca 2020 roku produkowane są z nowym rodzajem leja filtrującego. Wspomniany lej jest jedynie kompatybilny z filtrami Brita, odcinając się tym samym od popularnych zamienników.FilterLogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wypuścił nowy filtr FL-402E ze specjalną przejściówką, który jest zamiennikiem dla filtrów Brita Maxtra+ Pure Performance i Brita Maxtra+ Hard Water. Dzięki zastosowanej przejściówce FL-402E jest kompatybilny z nowymi dzbankami Brita i stanowi fantastyczną alternatywę dla ich filtrów.

ZOBACZ - kompatybilne filtry

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl