Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Po co filtr do lodówki? 0
Po co filtr do lodówki?

Po co filtr do lodówki?

Lodówka stanowi podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego i nie sposób już wyobrazić sobie życia bez niej. W trosce o jakość przechowywanych produktów producenci wyposażyli lodówki w filtry antybakteryjne. Filtry węglowe zapobiegają rozwojowi bakterii, co sprzyja dbałości o bezpieczeństwo pożywienia oraz pomaga zachować jego świeżość na dłużej. Dodatkowo filtry pochłaniają brzydkie zapachy, dzięki czemu zaglądanie do lodówki będzie czystą przyjemnością :). Przechowywanie jedzenia w odpowiednich warunkach sprzyja dbaniu o zdrowie własne i swoich bliskich - w końcu jesteśmy tym, co jemy!

Filtry wody i powietrza do lodówki

Filtry wody do lodówki, w zależności od modelu urządzenia mogą być zewnętrzne i wewnętrzne. Coraz więcej modeli lodówek wyposażonych jest w dystrybutor wody, wtedy po zastosowaniu filtra można delektować się smaczną i oczyszczoną wodą. Popularnym rozwiązaniem też staje się lodówka z kostkarką do lodu - filtry wody do lodówki zapewnią nam krystaliczne kostki lodu, idealne do każdego napoju, szczególnie latem!

Filtry powietrza wystarczają standardowo aż na pół roku użytkowania, a dzięki ich zastosowaniu świeżość potraw w lodówce zostanie znacznie wydłużona, a niechciane zapachy skutecznie usunięte! Wszystko to za sprawą najwyższej jakości wkładu z aktywnego węgla.

Filtr oryginalny czy zamiennik?

Przy wyborze produktów zamiennych warto kierować się parametrami danego filtra i zaufaniem do producenta. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się filtry zamienne z racji na coraz wyższą jakość, bardzo zbliżoną do tej oferowanej przez filtry z logo producentów. WIele z nich charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, potwierdzoną certyfikatami i badaniami, jak w przypadku firmy Filter Logic. Produkty jej pochodzenia charakteryzują się przystępną ceną i dbałością o jakość. Polecamy!

 

 

Zobacz także nasz wpis -> Jaki filtr do lodówki?

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl