Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Pojemniki próżniowe, które wybrać? 0
Pojemniki próżniowe, które wybrać?

Pozostajemy w klimacie i atmosferze świątecznej. Boże Narodzenie to chyba najfajniejszy czas w całym roku. Mimo że za oknem szaro, buro, zimno i wyjść się nie chce, wychodzimy do pracy po ciemku, i wracamy do domu jak również jest ciemno, to jednak czekamy na ten czas cały rok. Najbardziej na święta czekają z pewnością dzieci i to jest najpiękniejsze, radość dzieci. Kiedy dzieci są szczęśliwe to i my dorośli jesteśmy szczęśliwi.
Gadu gadu o świątecznym czasie, a przecież święta to również masa przygotowań. Zakup prezentów, ubieranie choinki, iluminacje świąteczne, wreszcie przygotowywanie potraw. Z zakupami żywnościowymi czekamy zazwyczaj na ostatnią chwilę, aby produkty były jak najświeższe. Prawidłowo bo ze świeżych produktów potrawy są dużo smaczniejsze. Jest już jednak sposób aby móc niektóre produkty kupić wcześniej i przechować tak aby nie straciły swojej świeżości.

Pojemniki próżniowe, no właśnie co to są pojemniki próżniowe? Na rynku jest wiele pojemników do żywności, ale nie można z nich usunąć powietrza, a to właśnie w próżni produkt zachowuje swoją świeżość dłużej. Jak działa pojemnik próżniowy, a no bardzo prosto.
Do użytkowania pojemników próżniowych, potrzebna jest pompka wyciągająca powietrze z zamkniętego pudelka. może być pompka ręczna lub pompka elektryczna. Wkładasz dany produkt zamykasz odciągasz powietrze pompką i gotowe, odstawiasz do lodówki.

Jakie pojemniki wybrać ? Na rynków jest wiele ofert pojemników próżniowych, swoimi walorami estetycznymi i jakościowymi wyróżnią się pojemniki próżniowe firmy Dafi. Szeroką ofertę pojemników próżniowych Dafi można znaleźć w sklepie Aquamelior.pl.
Ciekawostką jest, że w tych pojemnikach można również przechowywać rzeczy wartościowe takie jak klisze, taśmy, biżuteria. To dlatego, że świetnie chronią przed wilgocią oraz niekorzystnym procesem utleniania.

Można wykorzystać pojemniki przed świętami do przechowywania produktów z których będziemy gotować, piec i smażyć smakołyki na świąteczny stół. Ale co z potrawami, które nam zostaną po świętach. Bingo, tutaj pojemniki też są jak znalazł. Wiadomo jak to jest, przed świętami słyszymy „Zostaw to na święta” a po świętach „ No jedz, jedz bo się zmarnuje”. No to się już nie zmarnuje. Pakujecie do pojemniczków, odsysacie powietrze i możecie cieszyć się smakiem pierogów z kapustą i grzybami, czy rybką jeszcze kilka dni po świętach. Są małe o mniejszych pojemnościach np. Dafi Vacuum Pojemnik próżniowy 0.5L, większe Dafi Vacuum Pojemnik próżniowy 1.5L oraz w zestawach pojemniki próżniowe Vacuum DAFI Set 4 GRAFITOWY 
Słynne świąteczne pierniczki pieczone wraz z dziećmi, aby nie stwardniały i nie wyschły wrzucacie np. do Pojemnika próżniowego Vacuum DAFI 1,5L. Są świeże i przede wszystkim SĄ bo trudniej jest podjadać gdy je tak szczelnie  zamkniemy.

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl