Rabaty na dostawę

Zrób zakupy za 100 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 6,50 zł.

Zrób zakupy za 199 zł i więcej - dostawa do punktu Poczty Polskiej wyniesie 0,00 zł

Wiosenne porządki! 0
Wiosenne porządki!

Porządki jak zacząć?

Każde sprzątanie warto podzielić wg indywidualnie ustalonych zasad. Może to być podział na pomieszczenia lub podział tematyczny. Polecamy uzależnić to od formy i nastroju: kiedy tryska z nas energia albo chcemy wyładować skupmy się na bardziej energicznych czynnościach, a kiedy czujemy chęć wyrzucania - zabierzmy się za szafę. Zacząć WARTO od spektakularnych rzeczy, a nie drobnostek - to da nam satysfakcję oraz motywację do podjęcia się następnych, mniej widocznych, a równie ważnych działań, np. posprzątania dokumentów. Jeśli jesteś typem "chomika" i "zbieracza" dobrym rozwiązaniem na pożegnanie się z rzeczami może być udział w tzw. "wymianach sąsiedzkich", wystawienia produktów na portalach do tego przeznaczonych lub oddania potrzebującym lub na szczytny cel!

Konserwacja artykułów gospodarstwa domowego


Wiosna sprzyja szczególnie, by poświęcić nieco więcej uwagi urządzeniom takim jak: czajnik, kuchenka, odkurzacz, ekspres, pralka, lodówka, piekarnik - one na pewno odwdzięczą się nam długą żywotnością!
Czajnik, w którym osadził się kamień warto oczyścić za pomocą odkamieniacza. Uniwersalny odkamieniacz przyda się również do sezonowego oczyszczenia pralki czy zmywarki.

Kuchenka i piekarnik na którym odkładają się pozostałości przeszłych obiadów i kolacji to zmora wszystkich zabieganych, ale niedrogi skrobak do płyt ceramicznych świetnie sobie z tym poradzi.
Lodówka poza wyczyszczeniem zasługuje również na wymianę filtra, przydatny może być także pochłaniacz zapachów.
Odkurzacz cyklicznie wymaga wymiany worków, filtra lub dodatkowych elementów na uwagę zasługują akcesoria do odkurzaczy.

A na koniec niespodzianka! Bon do Rossmanna o wartości 100 zł!

Jeśli wiesz komu do pomocy w sprzątaniu może przydać się taki bon weź udział w konkursie "Wiosenne porządki" organizowanym na naszym profilu na Facebooku!

Dodaj komentarz:

Komentarze do wpisu (0)

Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl